Bayburt Portalı

Ak Parti Mayıs Ayı İl Danışma Toplantısı Yapıldı

Reklam
Ak Parti Mayıs Ayı İl Danışma Toplantısı Yapıldı

 

Toplantıya İl Başkanı Hakan Kobal,Milletvekili Bünyamin Özbek, İl Genel Meclis Başkanı Yusuf Elçi, Belediye Başkan vekili Şahin Kızılaslan, İl Gençlik Kolları Başkanı Fatih Eraslan, İl Kadın Kolları Başkanı Meryem Kılıç, İlçe Başkanları ve belediye başkanları, belde  belediye başkanları ,Merkez İlçe Başkanı Mustafa Daştan ve Yönetim Kurulu üyeleri katıldı.

İl Başkanı Hakan Kobal yapmış olduğu açılış konuşmasında  “Çok değerli Milletvekilimiz ve teşkilatımızın tüm mensupları toplantımıza hoş geldiniz toplantımızın hayırlara vesile olmasını diliyorum.Başarı istişarelerle gelir istişarelerde böyle toplantılarla gerçekleşir.katılımınızdan dolayı hepinize teşekkür ediyor sözlerimi mutlu başarılı heyecanlı günler yaşamak dileğiyle hepinizi Allaha emanet ediyorum.” ifadelerine yer verirken,

Milletvekili Bünyamin Özbek ise konuşmasında “Katılımlarınızdan dolayı teşkilatımızın çok değerli başkanlarına tüm üyelerine teşekkür ediyorum. Allah bu birlik ve beraberliğimizi bozmasın evet artık gazete manşetleriyle, darbelerle gece yatarken  sabah neyle karşılaşacağını bekleyen bir Türkiye değil gücünü bu salonlardan sandıklardan ve Milletten alan bir hükümetimiz var. Artık Milletin hür idaresini arkasına almış söz milletin,güç milletin diyen bir Türkiye var. Türkiye büyüyor ve Türkiye Büyüdükçe büyüyen bir Bayburt var. Son yerel seçimlerde Milletimiz yine büyüyen bir Türkiye istemiş yeniden Türkiye demiştir. Hayallerin gerçeğe dönüştüğü resimlerle değil icraatları ile hizmetleri ile milletten aldığı emaneti hakkıyla yerine getiren bir hükümetimiz var. Milletimiz bize yeter artık demediği müddetçe Türkiye dünyanın sayılı devletleri arasında olacaktır. Bu salonda da gördüğüm birlik ve beraberliğimizin tüm dünya ülkelerine örnek düşmana karşı silah olması dileklerimle hepinizi saygı sevgi ve muhabbetle selamlıyorum.” ifadelerine yer verdi.

Daha sonra Belediye başkan vekili, İl Genel Meclisi Başkanı, Belde Belediye Başkanı, Gençlik ve Kadın Kolları Başkanı yapmış oldukları çalışmalar hakkında bilgi verdiler.

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ