Bayburt Portalı

Başarılı Judoculardan Bayburt Üniversitesine Ziyaret

Reklam
Başarılı Judoculardan Bayburt Üniversitesine Ziyaret

Bayburt Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Selçuk Coşkun, Türkiye Minikler Judo Şampiyonası’nda Türkiye Şampiyonu olan Yusuf Can Altınay ve Türkiye üçüncüsü olan Emirhan Öztürk’ü çeşitli hediyelerle ödüllendirdi.

Bayburt Judo İl Temsilcisi Mustafa Özdemir ve Judo Antrenörü Seçkin Ofluoğlu Türkiye Minikler Judo Şampiyonası’nda derece yapan sporcular Yusuf Can Altınay ve Emirhan Öztürk ile birlikte Bayburt Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Selçuk Coşkun’u ziyaret etti.

Başarılı Judoculardan Bayburt Üniversitesine Ziyaret Başarılı Judoculardan Bayburt Üniversitesine Ziyaret Bayburt judo 300x154Ziyaret sırasında Bayburt Judo İl Temsilcisi Mustafa Özdemir, Rize’de 26-28 Haziran tarihleri arasında 71 ilden 1080 sporcunun katılımı ile gerçekleştirilen Türkiye Minikler Judo Şampiyonası’nda Bayburt’un da bir Türkiye Şampiyonu ve Türkiye üçüncüsü çıkarmasının mutluluk verici olduğunu ifade etti.

Bayburt Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Selçuk Coşkun ise ziyaretten memnuniyet duyduğunu belirterek, 60 kilodaki sporcumuz Yusuf Can Altınay ile Türkiye Şampiyonluğu, 26 kiloda Emirhan Öztürk ile de Türkiye 3’üncülüğü derecelerinin Bayburt için büyük başarı olduğunu söyledi.

Sporcuları ödüllendiren Rektör Coşkun, sporu ve başarı gösteren sporcuları destekleyeceklerini de sözlerine ekledi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ