Bayburt Portalı

Bayburt Belediyesi’nde Öğrencilere Sosyal Bilgiler Dersi

Reklam
Bayburt Belediyesi’nde Öğrencilere Sosyal Bilgiler Dersi

 

 

Bayburt Ortaokulu 4-B sınıfı öğrencileri, Sosyal Bilgiler dersinde ‘Yerel Yönetimler’ konusunu Bayburt Belediyesi’nde işlediler.

 

Belediye Meclis Salonu’nda öğrencileri kabul eden Belediye Başkan Yardımcısı Nesimuttin Selçuk, Sosyal Bilgiler dersinde ‘Yerel Yönetimler’ konusunu işleyen öğrencilere belediye birimleri hakkında bilgi vererek, öğrencilerin sorularını cevaplandırdı. Belediye faaliyetleri ile ilgili hazırladıkları soruları soran öğrenciler, Belediye Başkan Yardımcısı Selçuk’tan aldıkları cevapları bir bir not ettiler.

 

Öğrencilerle birlikte olmaktan duyduğu memnuniyeti dile getiren Belediye Başkan Yardımcısı Selçuk, “Bizim tek amacımız sizlerin daha rahat ortamda yetişmenizdir. Sizlerin başarılı olmanız bizim geleceğe bakışımız için gerçekten çok önemlidir. Ne kadar çok çalışırsanız kendinizi gelecekteki hayata daha iyi hazırlarsınız ” diye konuştu.

 

Bayburt Üniversitesi Araştırma Görevlisi Ceren Çevik, sınıf öğretmenleri Nurettin Yazıcıoğlu, Eğitim Fakültesi lisans öğrencileri Serdar İnal ve Barış Acar ile birlikte belediyemizde ders işlemeye gelen öğrencilere birçok konuda tavsiyede bulunan Belediye Başkan Yardımcısı Selçuk,  derslerinde başarılı olmaları temennisinde bulunarak öğrencileri hediyelerle uğurladı.

 

Daha sonra Bayburt Belediyesi’nde birimleri gezerek çalışmaları yerinde gören öğrenciler, edindikleri bilgileri not aldılar.

 

ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ