AK Parti’den genişletilmiş il başkanları toplantısı

AK Parti’den genişletilmiş il başkanları toplantısı

ABONE OL
21.01.2021 15:59
AK Parti’den genişletilmiş il başkanları toplantısı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın da katıldığı AK Parti Genişletilmiş İl Başkanları toplantısına katıldı.

KAYSERİ (İGFA) – Cumhurbaşkanı ve AK Parit Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın da katıldığı AK Parti Genişletilmiş İl Başkanları toplantısına, Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç ile birlikte AK Parti İl Başkanı Şaban Çopuroğlu, İl Kadın Kolları Başkanı Emine Timuçin ve İl Gençlik Kolları Başkanı Furkan Mert Şimşek katıldı.

Toplantıda konuşan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 42 il kongresini gerçekleştirdiklerini, önümüzdeki hafta da 10 il kongresiyle birlikte Şubat ayı sonunda il kongrelerinin hepsini bitirmeyi planladıklarını söyledi. Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, gündeme dair konuların ele alındığı toplantının verimli geçtiğini belirterek, “Cumhurbaşkanımız Erdoğan’ın değindi gibi dağıtarak, kırarak, dökerek, bölerek değil, toparlayarak, birleştirerek, bütünleştirerek, kucaklayarak işimizin başında olmaya devam edeceğiz” dedi.

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.