AK Partili Tüfenkci’den ‘algı’ eleştirisi

AK Partili Tüfenkci’den ‘algı’ eleştirisi

ABONE OL
19.01.2021 17:54
AK Partili Tüfenkci’den ‘algı’ eleştirisi
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Ak Parti MKYK Üyesi ve Malatya Milletvekili Bülent Tüfenkci, yatırımlar ve istihdam sayıları üzerinden yapılan eleştirilere cevap vererek, “Çorbada tuzu olmayanlar lafla, algılarla iş yapıyor” dedi.

MALATYA (İGFA) – Gümrük ve Ticaret eski bakanlarından, AK Parti MKYK Üyesi ve Malatya Milletvekili Bülent Tüfenkci, Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu (TKDK) Malatya İl Koordinatörlüğü’nde Murat Tunç’tan çalışmalarla ilgili bilgiler aldı. Malatya olarak 500 projenin gerçekleşmesini sağladıklarını belirten TKDK İl Koordinatörü Murat Tunç, ” Bu 500 milyon gibi bir yatırım tutarına denk geliyor” derken eski bakan Tüfenkci’ye desteklerinden dolayı teşekkür etti.

ÇİVİ ÇAKANLARIN YANINDAYIZ

Gümrük ve Ticaret eski Bakanı, AK Parti Malatya Milletvekili Bülent Tüfenkci ise TKDK’nın illerin kalkınması noktasında önemli bir görev yaptığını kaydederken, “500 projeye 300 milyona yakın destek verildi ve toplamına baktığımızda 500 milyon yatırım tutarına denk geliyor. Böylece işsizlik noktasında da önemli bir yer tutuyor. Tabi bazıları bu istihdamları yeterli görmeyebilir. Çorbada tuzu olmayanlar lafla, algılarla iş yapıyor. İcraat yapanlar ise yüz istihdamı da beş yüz istihdamı da bin istihdamı da yeterli görmeyebilir. Kangren olan sorunların AK Parti tarafından nasıl çözüldüğünü anlamayanlar, yapılan yolları, yapılan köprüleri, tünelleri görmeyebilirler. Geçmişte organize sanayide fabrika sayısı ile bugün gelinen fabrika sayısını küçümseyen bu kişiler, Malatya’da bir tane çivi çakmadılar. Sadece söylemlerle eleştirilerle, sadece yapılanları küçümsemekle AK Parti’yi itibarsızlaştırmak istiyorlar. Kim Malatya’ya bir çivi çakarsa biz onun yanındayız” dedi.

 

 

Foto%201 – Bayburt Portalı

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.