Aydın 7 Eylül Gençlikspor Kulübü’nden ABGC’ye Ziyaret

Aydın 7 Eylül Gençlikspor Kulübü’nden ABGC’ye Ziyaret

ABONE OL
14.01.2021 09:27
Aydın 7 Eylül Gençlikspor Kulübü’nden ABGC’ye Ziyaret
0

BEĞENDİM

ABONE OL

TFF Kadınlar 2.Lig’de mücadele eden Aydın temsilcisi 7 Eylül Gençlikspor Kulübü Başkanı Mustafa Yılmaz, yönetim kurulu üyesi Eda Baykal ile Aydın Büyükşehir Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Cem Ulucan’ı ziyarette bulundu.

Melek GÜRBÜZ (AYDIN MAGAZİN)
7 Eylül Gençlikspor Kulübü Başkanı Mustafa Yılmaz, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla yaptığı ziyarette, ilde görev yapan tüm basın mensuplarına yaptıkları hizmetlerden dolayı teşekkür etti.

Kulüp başkanı Mustafa Yılmaz, faaliyetlerini Aydın halkıyla paylaşan basın çalışanlarının tümü adına Aydın Büyükşehir Gazeteciler Cemiyeti’ni ziyaret ettiklerini vurguladı. Yılmaz, sosyal sorumluluk projesi kapsamında Aydın’da sporun gelişmesi için bir yola koyulduklarının altını çizerken,  Malum pandemiden dolayı Aydın ve tüm Türkiye’de herkes her konuda mağdur olduğu gibi, bizler de spor kulüp olarak mağdur olduk, her şeye rağmen yine de güzel işler yapmamın peşindeyiz. “Bu anlamda sizlerin bizlere verdiği destekleri yok sayamayız, kulüp olarak Aydın’da faaliyet gösteren basın mensupları adına sizlere teşekkür ziyarettinde bulunduk.”dedi

Aydın Büyükşehir Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Cem Ulucan ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Aydın 7 Eylül Gençlikspor Kulübü’nün çalışmalarını yakından takip ettiklerini belirti. Ziyaretin sonunda7 Eylül Gençlikspor Kulüp başkanı Mustafa Yılmaz, ziyaretin anısına Aydın Büyükşehir Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Cem Ulucan’a Kalem  ve Kulübünün üçgen bayrağı hediye etti. 

 

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.