Başkan Narin: Ülke ‘Yeniden Refah’a kavuşacak

Başkan Narin: Ülke ‘Yeniden Refah’a kavuşacak

ABONE OL
21.01.2021 16:27
Başkan Narin: Ülke ‘Yeniden Refah’a kavuşacak
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Yeniden Refah PartisiKayseri İl Başkanı Önder Narin, Milli Görüş duygusu ile yetiştiğini belirterek, ülkede oluşan siyasi boşluğu doldurmaya geldiklerini söyledi. Narin, Türkiye’deki oy oranının yüzde 20’lerde olduğunu ifade ederek, “çok iddialı geliyoruz” dedi.

KAYSERİ (İGFA) – Kendisi hakkında bilgilendirmede bulunan Yeniden Refah Partisi İl Başkanı Önder Narin, Kayseri’nin Yüreğil köyünde doğduğunu,  2 çocuk babası, yaklaşık 31 yıldır nakkaşlık mesleğini yürüten, sanatkar bir insan olduğunu söyledi.

Siyasetin hale hazırda içerisinde bulunduğunu kaydeden Narin, “Her ile ve ülkeye zaman zaman seyahatlerde bulunduğum için siyasetçiyle, iş adamıyla, derneklerle ve herkesle siyaset konuşurdum. Aktif siyasi hayatıma da Genel Başkanımız Dr. Fatih Erbakan’ı 2011′ den beri takip ettiğim için, Necmettin Erbakan Hocamızı da zaten 90’lı yıllardan bugüne takip ediyorduk. Recep Tayyip Erdoğan’ın İstanbul Büyükşehir Belediye başkanlığı zamanında gençlik kollarında görev yapan birisiydim. Dolayısıyla o günden bu güne milli görüş duygusuyla yetiştik” dedi.

Necmettin Erbakan’ın vefatından sonra Saadet Partisi’nde Fatih Erbakan’ın dışlanma sürecinin güçlerine gittiğini söyleyen Önder Narin, “Çünkü milli görüşü sahiplenmemiz gerekirken Dr. Fatih Erbakan milli görüş partisinde dışlanıyor. Bu da olağandışı bir durum, ben de Erbakan’ın parti kurmasını bekledim. Kayseri siyasetindeki etkin isimlerden teklif almamıza rağmen duruşumuzu bozmadık. Fatih Erbakan da 23 Kasım 2018’de partiyi kurunca,  maddi manevi katkıda bulunalım diye geldik. 6-7 ay sonra il başkanlığı görevini devraldık” açıklamasında bulundu.

SİYASİ BOŞLUK OLDUĞUNU GÖRDÜK

Türkiye’de siyasi bir boşluk olduğunu gördüklerini söyleyen Yeniden Refah Partisi Kaysri İl Başkanı Narin, “Boşluğu en iyi şekilde hem Dr. Fatih Erbakan ile Türkiye’de, Önder Narin ismi ile Kayseri’de doldurmayı, Yeniden Refah Partisi ismini Kayseri ve Türkiye’ye tanıtmak için kolları sıvadık, besmeleyi çektik yola devam ediyoruz. Kabul gördüğümüze inanıyorum. 83 milyonu kucaklayan bir siyasi anlayışımız var” dedi.

Türkiye genelinde yapılan anketlerde oy oranlarının yüzde 15-20’ler arasında olduğunu vurgulayan Önder Narin, “Çok iddialı geliyoruz, alternatif olarak geliyoruz, artık sıkılan alternatifsizlikten sıkılan milletimize alternatif olarak geliyoruz. Yeniden Refah Partisi bu ülkenin teminatıdır diyoruz. İnşallah burada gelecek var diyerek, Yeniden Refah Partisi diyoruz” açıklamasında bulundu.

 

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.