Batman’da köylerin altyapıları yaz aylarında çözüme kavuşacak

Batman’da köylerin altyapıları yaz aylarında çözüme kavuşacak

ABONE OL
22.01.2021 13:56
Batman’da köylerin altyapıları yaz aylarında çözüme kavuşacak
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Batman’da köy muhtarlarıyla ilgili yılın ilk toplantısını gerçekleştiren Vali Hulusi Şahin, köylerin altyapı sorunlarının imkanlar dahiline yaz aylarında çözüme kavuşacağını söyledi.

Seyithan ÇETİN (Sonsöz Gazetesi)

Batman Valisi Hulusi Şahin, merkeze bağlı köy muhtarlarıyla toplandı. Batman Belediyesi Ahmet Güneştekin Kültür Merkezi Konferans Salonu’nda gerçekleşen toplantıya, Vali Yardımcısı Muhammet Özyüksel, Jandarma Komutanı Jandarma Albay İsa Çakmak, Özel İdare Genel Sekreteri Abdulkadir Özer, Müftü Turgut Erhan, Sağlık Müdürü Hakan Pamukçu, Milli Eğitim Müdürü Mahmut Kurtaran ve merkeze bağlı köy muhtarları katıldı.
KÖYLERİN ALTYAPI SORUNLARI YAZ AYLARINDA ÇÖZÜLECEK
Köylerin yol, içme suyu, altyapı ve eğitim gibi sorunlarının ele alındığı toplantıda muhtarlara hitap eden Batman Valisi Hulusi Şahin, 2020 yılının zor ve zahmetli bir yıl olduğunu belirtti. İl Özel İdaresi’nin güçlü ekonomik yapısı sayesinde hizmet anlamında bir sıkıntı yaşamadıklarını ifade eden Vali Şahin, “Pandemi nedeniyle hayatımızın sınırlandırılması anlamında zor günlerden geçtik. Yaz aylarından itibaren elimizdeki imkânları doğrultusunda köylerimizin altyapı hizmetlerini gidereceğiz” dedi. Muhtarların sorun ve taleplerini de dinleyen Vali Şahin, sorunların çözümü konusunda ilgili kurum müdürlerin gerekli çalışmaların yürütülmesi konusunda talimat verdi.

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.