Kahramanmaraş’ta 2 bin 400 bireye yaşam alanı olacak

Kahramanmaraş’ta 2 bin 400 bireye yaşam alanı olacak

ABONE OL
20.01.2021 17:49
Kahramanmaraş’ta 2 bin 400 bireye yaşam alanı olacak
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Kahramanmaraş’ta Elbistan Kaymakamı Özkan Demir, Karaelbistan Mahallesi’nde TOKİ tarafından yapımına başlanan 609 konutluk projeyi yerinde inceledi. 67 milyon liraya mal olacak proje, 2 bin 400 bireyin yeni yaşam alanı olacak.

KAHRAMANMARAŞ (İGFA) – Çevre ve Şehircilik Bakanlığı TOKİ’nin Elbistan’da yapacağı 609 adet konut ile 9 dükkanın inşaatları ile altyapı ve çevre düzenlemesi projesine start verdi.

Elbistan Kaymakamı Özkan Demir, İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Sinan Sert’le birlikte inşaat ve temel alanında incelemelerde bulunarak, yüklenici firma yetkilileri ile görüşme gerçekleştirdi. İnceleme sonrasında açıklamalarda bulunan Kaymakam Demir,  ilçemize yapılan ve yapılacak her her türlü yatırımın arkasında kaya gibi sağlam duracağını ifade etti. 64. Hükümetin Kültür ve Turizm Bakanı Mahir Ünal’a Elbistanlılar adına teşekkür eden Kaymakam Demir, “İlçemize yapılacak her türlü yatırımın takipçisi olmaya, yatırımları desteklemeye devam edeceğiz. Ev sahibi olmak için kura ile isimleri çıkan Elbistanlı hemşerilerime hayırlı olsun” dedi. 

67 milyon liraya mal olacak proje, tamamlandığında toplamda 2 bin 400 bireyin yeni yaşam alanı olacak.

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.