Kayseri Büyükşehir’den Bünyan’a ziyaret

Kayseri Büyükşehir’den Bünyan’a ziyaret

ABONE OL
21.01.2021 15:31
Kayseri Büyükşehir’den Bünyan’a ziyaret
0

BEĞENDİM

ABONE OL

2021 yılı ilçe ziyaretleri kapsamında el dokuma halısıyla meşhur Bünyan’a giden Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, 2020 yılını değerlendirerek, 2021 hedeflerini paylaştı.

KAYSERİ (İGFA) – Kayseri’de2020’de yapılanları değerlendirmek üzere ilçe ziyaretlerini sürdüren Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç’ın yeni durağı Bünyan oldu. 2021’de yapılacaklarla ilgili istişarelerin de yapıldığı ilçe ziyaretinde Bünyan Belediye Başkanı Özkan Altun’u makamında ziyaret ederek başlayan Başkan Büyükkılıç, dayanışma içerisinde sürdürdükleri çalışmalarda geçen yıl pandemi olmasına rağmen iyi bir iş çıkardıklarını söyledi. 2021 yılına daha diri çalışmalar ve bereketli çalışmalarla sürdüreceklerini kaydeden Başkan Büyükkılıç, “Devamlı bir aradayız ama mahallinde görmek, görüşmek, yerinde karar vermek masa başından ziyade, bizim felsefemizde bu var. Bunu da her yerde uyguluyoruz. Kayserimizin yanı başında, halısı ile gilaburusu ile meşhur Bünyan’ın da bizim gönlümüzdeki yeri ayrı” diyerek, uyum kültürü içerisinde çalışmalara devam edeceklerini kaydetti.

Bünyan Belediye Başkanı Özkan Altun ise, ilk günden bu yana kendilerini hiç yalnız bırakmayan Başkan Büyükkılıç ve ekibine teşekkür etti. “Sizin Kayseri Büyükşehir’deki uyumun bir halkası da Bünyan’dır” diyen Başkan Altun, “Sizlerden Allah razı olsun, her daim destek aldık. Hele hele 2020’deki bu pandemi sürecinde bizim yanımızda oldunuz. Desteklerinizle bizleri, Bünyan halkını mutlu ettiniz” dedi.

Daha sona ilçe ziyaretinde Başkan Büyükkılıç, meşhur el dokuma halısını inceleyerek, Bünyan ilçesinde yetişen ve coğrafi işaret tescil belgeli gilaburu meyvesi hakkında da bilgi aldı.

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.