Kayseri Melikgazi’de Belediye Başkanı’ndan MHP’lilere hizmete sunumu
  • Bayburt Portalı
  • İGF
  • Kayseri Melikgazi’de Belediye Başkanı’ndan MHP’lilere hizmete sunumu

Kayseri Melikgazi’de Belediye Başkanı’ndan MHP’lilere hizmete sunumu

ABONE OL
20.01.2021 12:55
Kayseri Melikgazi’de Belediye Başkanı’ndan MHP’lilere hizmete sunumu
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Kayseri’de Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu, MHP’nin il ve ilçe yöneticileri ile meclis üyelerine 2020 yılı yatırım ve hizmetlerine ilişkin görsel sunum yaptı.

KAYSERİ (İGFA) – Kayseri’de MHP İl Başkanlığı ile Melikgazi İlçe Başkanlığı yönetimlerine 2020 yılındaki hedef yatırımlarını paylaşan Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu, pandemi ile geçen yılda süreci fırsata çevirdiklerini kaydetti. Yeni projeler hayata geçirerek Melikgazi’yi bir adım öne taşıdıklarını ifade eden Başkan Palancıoğlu, “170 bin ton asfalt ile yaklaşık 170 kilometre asfalt yol yaptık. Yeni bisiklet yolları yaptık. 70 bin civarında ağaç diktik. İlçemizi daha düzenli ve güvenli hale getirmek için 335 metruk ve gecekondu evi yıktık. 9 noktada restorasyon çalışması yaptık. İlçemize daha seri ve nitelikli hizmet edebilmek için iş makinası sayısını artırdık. 48 adet iş makinası aldık. 1034 konutu tamamlayarak hak sahiplerine teslim ettik. Hizmetlerimizi tam ve zamanında yapıyoruz. Eğitime destek olmak için 2 bin tableti öğrencilerimize sunduk. İhtiyaç olan yerlerde sağlık yatırımlarını hayata geçirdik. Birlik ve beraberlik içerisinde şehrimize en güzel çalışmaları kazandırmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

MHP İl Başkanı Serkan Tok, Başkan Dr. Palancıoğlu’na sunumundan ötürü teşekkür ett. Kendilerinin meclis üyeleri ile birlikte destek olmaya devam edeceklerinin mesajını veren Başkan Tok, “Çünkü Kayseri hepimizin. Allah yolunuzu açık etsin” dedi. Sunum toplantısında MHP Melikgazi İlçe Başkanı Enes Ertuğrul ile MHP’li meclis üyeleri Rıfat Açıkgöz ve Yalçın Duru, Melikgazi’ye yapılan hizmetlerin artması dileğiyle Başkan Dr. Palancıoğlu’nun proje ve hizmetlerine teşekkür etti.

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.