Kayseri Tomarza’da yılı değerlendirdi

Kayseri Tomarza’da yılı değerlendirdi

ABONE OL
20.01.2021 15:44
Kayseri Tomarza’da yılı değerlendirdi
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, kabak çekirdeği ve taşı ile meşhur Tomarza ilçesinde, geçen yılı değerlendirip yeni yılın hedef planlarını açıkladı.

KAYSERİ (İGFA) –  Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, kabak çekirdeği ve taşı ile meşhur Tomarza ilçesinde 2020 yılını değerlendirdi. İlçe ziyaretlerini Tomarza ile sürdüren Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Tomarza Belediye Başkanı Davut Şahin’i ziyaret etti. Meclis üyelerinin de yer aldığı toplantıda Tomarza Belediye Başkanı Davut Şahin, Başkan Büyükkılıç’a 2020 yılı değerlendirme ve 2021 yılı yatırım programını sundu.

Vatandaşların beklentilerine cevap vermek amacıyla KASKİ, elektrik, doğalgaz şirketlerinin dayanışma içerisinde olduğuna dikkati çeken Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, “Geçen süre içerisinde Büyükşehir-Tomarza Belediyesi el ele her türlü çalışmayı yapmaya özen gösterdik. Allah lütfediyor, bereketlendiriyor. Biz iyi niyetle yola çıkıyoruz, ummadığımız yerlerden kapılar açılıyor ve o lütufla, lütfu ihsanıyla biz de sizlere hizmet ediyoruz. Allah’a şükür her istenileni az ya da çok hayata geçirdik. Bu günlere geldik” dedi.

Pandemi döneminin mazeretine sığınmadıklarını ifade eden Başkan Büyükkılıç, “Sayın Cumhurbaşkanımız sayesinde dünyada herhalde Türkiye kadar sağlık alt yapısını oluşturmuş, özgüven içerisinde olan başka bir ülke yok. Bir doktor olarak her şeyden önce kendisine minnet duyuyoruz” diye konuştu. Büyükkılıç, Tomarza ziyaretinde geçtiğimiz günlerde hayatını kaybeden AK Parti Tomarza İlçe Başkanı Erhan Şahin’in babası Emir Şahin için de taziye ziyaretinde bulundu.

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.