KİGADER’den CHP’ye ziyaret (ÖZEL HABER)

KİGADER’den CHP’ye ziyaret (ÖZEL HABER)

ABONE OL
19.01.2021 18:29
KİGADER’den CHP’ye ziyaret (ÖZEL HABER)
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Kayseri’deki internet gazetecilerini tek çatı altında toplamak amacıyla kurulan KİGADER, yapılan çalışmalar hakkında bilgi vermek için CHP’yi ziyaret etti.

KAYSERİ (İGFA) – Kayseri İnternet Gazetecileri Derneği (KİGADER) Başkanı Duygu Uludaşdemir ve yönetim kurulu üyeleri, Mehmet Uzel, Mustafa Sivaslıoğlu, İsmail Yıldız ile Öner Çalış, CHP Kayseri İl Başkanı Ümit Özer’i ve CHP  Kayseri Milletvekili Çetin Arık’ı ziyaret etti.

CHP İl Başkanlığını ziyarette basında yaşanan sorunlar, doğru habercilik ve internet yasası gündeme getirildi.

KİGADER Başkanı Duygu Uludaşdemir, basında yaşanan sorunlar, internet yasası ve çalışmalar hakkında bilgiler aktardı.

Başkan Uludaşdemir, ziyarette ‘Toplumsal değerlere saygı gösteren, hukukun evrensel standartlarından sapmayarak icra ettiği görevi en iyi şekilde yerine getirmeye çalışan basın, her etkinlikte yaptığımız çalışmaları halka duyurarak aynı zamanda bulundukları bölgenin kalkınmasına da vesile olmuştur. Bizler de haber sitelerimiz ile en doğru ve ilkeli haberleri okurlarımızla buluşturmaya çalışıyoruz. Türkiye İnternet Gazetecileri Federasyonu’nun yer aldığı 2 bin 500 haber sitesi ile birlikte hareket ediyoruz.  Ortak fikirlerle yapacağımız çalışmalarda daha da güçlenip, yaşanan sıkıntıları hep birlikte aşacağız” dedi.

CHP Kayseri İl Başkanı Ümit Özer de doğru ve karşılığı olan haberciliğe dikkat çekerek “ Her türlü habere ve emeğe saygımız var. Önemli olan doğru olan haberin gündeme getirilmesidir. Kulaktan dolma bilgilerle habercilik yapılmaz. KİGADER olarak çok güzel bir çalışmaya imza atmışsınız. Bizlerde tarafsız haberciliğin ve doğru haberin önemini bilen kişiler olarak sizlerin yanında olacağız” dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren CHP Kayseri Milletvekili Çetin Arık da çalışmalarımıza ara vermeden devam ediyoruz. Parti olarak üzerimize düşen ne ise yapmaya çalışıyoruz. Haksızlıkların ve emeğe saygının olduğu bir şehir için mücadelemiz gece gündüz devam sürüyor. Dernek olarak tarafsız bir şekilde çıktığınız bu yolda başarılarınızın devamını diliyorum”diye konuştu.

 

 

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.