Kılıçdaroğlu: “Böyle saçma birşey duymadım”

Kılıçdaroğlu: “Böyle saçma birşey duymadım”

ABONE OL
10.01.2021 15:05
Kılıçdaroğlu: “Böyle saçma birşey duymadım”
0

BEĞENDİM

ABONE OL

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, partisinin İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu hakkında “terörist” suçlamalarına karşı “Böyle saçma bir şey duymadım” yanıtını verdi.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla Genel Merkez binasında düzenlenen toplantıda gündeme dair açıklamalarda da bulundu.  Gazetecilerin sorularını da yanıtlayan CHP Lideri Kılıçdaroğlu, “Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu hakkında ‘terörist’ suçlamasında bulundu. Bunu nasıl değerlendiriyorsunuz?” sorusuna, “Böyle saçma bir şey duymadım” yanıtını verdi.

Yapay gündem oluşturmaya çalışıldığını söyleyen Kılıçdaroğlu, “Efendim CHP İstanbul İl Başkanı bilmem şöyleymiş, böyleymiş. Hayatımda bu kadar saçma bir şey duymadım. Bunlar bizim gündemimiz değil. İstanbul İl Başkanı’nın gündemi de, benim gündemimde bütün arkadaşlarımın gündemi de işsizlik, esnafın, çiftçinin, evine ekmek götüremeyen işsizin sorunu, yatağa aç giren yüz binler, çöp konteynırlarından yemek, ekmek toplayan, ekmek kırıntılarıyla beslenen yüzbinlerdir” dedi.

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.