Mardin’de görme engelilere beyaz baston hediye edildi

Mardin’de görme engelilere beyaz baston hediye edildi

ABONE OL
15.01.2021 12:59
Mardin’de görme engelilere beyaz baston hediye edildi
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Mardin Büyükşehir Belediyesi, 7-14 Ocak tarihleri arası Dünya Beyaz Baston Görme Engelliler Farkındalık Günü kapsamında görme engellileri ziyaret etti.

MARDİN (İGFA)  –  Mardin Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Mahmut Demirtaş’ın, talimatları doğrultusunda, Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Daire Başkanlığı ve Aile, Çalışma Ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğüne bağlı personeller, 7-14 Ocak tarihleri arası Dünya Beyaz Baston Görme Engelliler Farkındalık Günü dolayısıyla kentteki görme engelli vatandaşları ziyaret etti.

Unutulmadıklarını, yalnız olmadıklarını, hayatın içerisinde her an yerlerinin olduğunu ve morallerinin yüksek tutmak amacıyla sürekli yapılan ziyaretlerin yanı sıra günlerini de kutlamak amacıyla yapılan ziyarette, Mardin Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Mahmut Demirtaş’ın selamları iletildi. Ekipler, görme engelli vatandaşların sorun, sıkıntı, dilek ve önerilerini gerekli mercilere iletilmek üzere not alırken, görme engelliler için hayati öneme sahip katlanabilir beyaz baston hediye etti.

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.