Siirt’te Baykan Kaymakamı’na anlamlı ödül

Siirt’te Baykan Kaymakamı’na anlamlı ödül

ABONE OL
12.01.2021 16:23
Siirt’te Baykan Kaymakamı’na anlamlı ödül
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Siirt’in Baykan ilçesinin Kaymakamı Mehmet Tunç, Merhum Vali Celalettin Tüfekçi Meslek Ödülü’nün sahibi oldu. 

Baykan Kaymakamı Mehmet Tunç 2020 yılı içerisinde yapmış olduğu başarılı çalışmalar ve hayata geçirmiş olduğu projelerden dolayı Türk İdareciler Derneği tarafından Vali Celalettin Tüfekçi Meslek Ödülü’ne layık görüldü.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, ülkenin her noktasına yapılan hizmeti değerlendirdiklerini söylerken, “Yeni konseptle onları bütünleştiriyor, neredeyse tüm güvenlik başlıklarında strateji ve uygulama belgeleri oluşturarak personel ve teknik kapasitemizi arttırarak, bütün bunları harmanlayarak adımlarımızı atıyoruz” dedi. 

10 Ocak İdareciler Günü’nde yurdun çeşitli noktalarındaki 5 başarılı idareci ile emekliye ayrılan Mülki İdare Amirleri adına verilen ödüller sahiplerini buldu. İçişleri Bakanlığı’nda gerçekleşen etkinliğe İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ile Türk İdareciler Derneği Başkanı Saffet Arıkan Bedük katıldı. Başarılı olan beş kaymakama ödüllerini Bakan Soylu takdim etti. 

Ayrıca 2020 yılında emekli olan Mülki İdare Amirleri adına, emekli olan Mülki İdare Amiri Mülkiye Başmüfettişi Yaşar Özdemir’e de ödülü verildi. 
Törende, Şehit Kaymakam M. Fatih Safitürk Üstün Hizmet Ödülü Giresun/Dereli Kaymakamı Murat Atıcı’ya, Şehit Kaymakam Ersin Ateş Üstün Hizmet Ödülü Siirt/Baykan Kaymakamı Mehmet Tunç’a, Merhum Vali Celalettin Tüfekçi Meslek Ödülü Van/Başkale Kaymakamı Asım Solak’a, Vali Dr. Mehmet Vecdi Gönül Güvenlik Hizmet Ödülü Diyarbakır/Lice Kaymakamı Cevdet Bakkal’a, Merhum Vali Galip Demirel Sosyal Hizmet Ödülü Eskişehir/Çifteler Kaymakamı Mehmet Uğur Arslan’a takdim edildi.
 

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.