Türk yazılımcılardan avukatlara özel uygulama

Türk yazılımcılardan avukatlara özel uygulama

ABONE OL
19.01.2021 19:04
Türk yazılımcılardan avukatlara özel uygulama
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Son dönem yapılan sosyal medya ve mesajlaşma tartışmaları sürerken, Avukatların kendi aralarında bir sosyal medya ağı oluşturabilmesi ve aynı zamanda yardımlaşma taleplerini hayata geçirebilmeleri için uygulama geliştirildi. İsmi, Avukapp!

BURSA (İGFA) – Prof Hukuk Bürosu Avukatlarından Avukat Emre Avşar ile İletişim ve Medya Danışmanı Barış Karaoğlan tarafından fikri geliştirilen ve danışmanlığı yapılan Avukapp uygulaması, kullanıma sunuldu.

Uygulama sadece Avukatları ve Stajyer Avukatları sisteme dahil ediyor. Yani Avukat ya da Stajyer Avukat değilseniz uygulamaya üye olamıyorsunuz ve paylaşımları göremiyorsunuz. Türk yazılımcıları tarafından yapılan yardımlaşma talepleri ile birlikte avukatlar arasındaki dayanışmayı da pekiştirecek uygulama,

aynı gün farklı şehirlerde duruşması olan Avukatların aralarında iletişim kurarak birbirlerine yardım ettikleri bir platform olmayı hedefliyor. Uygulama sahipleri, hem sosyal bir ağ, hem de profesyonel bir yardımlaşma platformu olan uygulama sayesinde aynı zamanda iş ilanları ya da birlikte çalışabilecekleri meslektaş arayışlarını da yapabileceklerini kaydetti. 

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.