Yavuz Bingöl’den polislere çorba ikramı

Yavuz Bingöl’den polislere çorba ikramı

ABONE OL
16.01.2021 15:49
Yavuz Bingöl’den polislere çorba ikramı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Ünlü ses ve sinema sanatçısı Yavuz Bingöl, Bursa’da sokağa çıkma kısıtlaması nedeniyle yol uygulaması yapan görev başındaki polislere çorba ve tatlı ikramında bulundu.

BURSA (İGFA) – Yıldırım Belediyesi’ndeki inceleme gezisi için Bursa’ya gelen ünlü ses ve sinema sanatçısı Yavuz Bingöl, Bursa İl Emniyet Müdürü Tacettin Aslan, Yıldırım İlçe Emniyet Müdürü Latif Turan ve Yıldırım Belediye Başkanı Oktay Yılmaz ile birlikte görev başındaki polislere çorba ve tatlı ikramında bulundu.

Sanatçı Bingöl, iş insanı Muhsin Şaşmaz ile birlikte sokağa çıkma kısıtlamaları nedeniyle yol uygulaması yapan emniyet güçlerine yaptığı ziyarette uygulama noktalarındaki polis ve vatandaşlarla biraraya gelerek kısa bir süre sohbet etti. Görevi başındaki emniyet güçleri ile vatandaşlara çorba ve tatlı ikramında bulunan Bingöl, iş insanı Muhsin Şaşmaz ile uzun yıllardır yakın arkadaş olduklarını dile getirerek, “Geçen hafta yazılı ve görsel basında Muhsin Bey’in polis ekiplerine çorba ikramında bulunduğunu gördüm. Daha sonra kendisi ile bir telefon görüşmesi gerçekleştirerek bir sonraki programı beraber organize etmek istedim. Çok hoş ve güzel bir şey, inşallah her il ve ilçede böyle değerli iş insanlarımız bu tarz etkinlikleri sürdürür. Yıldırım Belediye Başkanı’mız Oktay Yılmaz da ‘Akif’ filminin setine bizleri ziyarete gelmişti. Bizde hem iade-i ziyaret gerçekleştirdik kendisine, hem de bu etkinliği beraber gerçekleştirelim istedik. Sokağa çıkma kısıtlamalarında dışarıda görev yapan polisimiz, askerimiz ve çalıştıkları için dışarıda olan vatandaşlarımız ile zaman geçirip, bir kısa sohbet ve sıcak bir çorba eşliğinde kendileriyle buluşmak istedik” diye konuştu.

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.