Perde arkasında neler oluyor?

Yayınlama: 01.04.2020
A+
A-

Perde Arkasında neler oluyor? Post-Siyonizm, Gnostik Hristiyanlar ve İMFCoin (SDR)

Yukarıda oldukça uzun bir başlık kullandım. Ama bu başlık ancak bu yazıyı yansıtabilirdi.

‘Acaba neler oluyor’ sorgusuyla başlayalım. Corona Virüsü sebebiyle neredeyse bütün dünya büyük bir felakete doğru sürükleniyor.
Bu virüsü sentetik olarak üretenler iki şeyi hedeflediler;
1-  Modern Öjeni
2- Finansal Değişim

1- Modern Öjeni : Bu konu ile ilgili bir yazı kaleme almıştım. Merak edenler bu sayfamda bulabilirler. Ancak kısaca ifade etmek gerekirse. Doğal seleksiyonu hızlandırarak dünya nüfusunu aşağı çekmek olarak ifade edebiliriz.
Bunun için ise özellikle hastalıklı bireylerin öncelikli olarak öldürülmesi gerekmektedir. Işte bu fikre Öjeni denir.
Yapılan uygulama tamda bunu gösteriyor.

2- Finansal Değişim: Şu anda dünyada rezerv para olarak dolar kullanılmaktadır. Dünyadaki toplam fiziki para; banknot, madeni para ve banka mevduatları esas alındığında toplam 81 trilyon dolar civarındadır.
Ancak altın da dahil çeşitli finansal alanlara yatırılan fonları hesaba kattığımızda, türev piyasalarındaki toplam miktar 1,2 katrilyon dolar civarında bulunuyor. Bunun anlamı şu dünyadaki alışverişlerin büyük bir kısmı tamamen karşılıksız dolar üzerinden, yani sanal dolar üzerinden yürümektedir. Bu yüzden dolar bu yükü artık taşıma olasılığını kaybetmek üzeredir.
Dünyayı yönetecek yeni güç odakları yeni bir sanal paranın hesabını yapmaktadırlar. Bu olayla ilgili zaten The Economist Dergisinin 1988 yılındaki kapağı gerekli öngörüde bulunmuştu. Kapakta Dolar”ın 2018 yılında piyasalardan kalkacağına atıfla yeni bir sanal paranın geleceğini öngörüyordu. İki yıllık bir gecikmeyle de olsa bugün tam olarak bu durum yaşanıyor.

Ancak doların piyasadan tamamen silinmesi için yeni bir sanal paraya ihtiyaç duyulmaktadır. Bu sanal para da muhtemelen IMF’nin 1969 yilindan beri ürettiği “SDR” dır. Bugünkü kurla 1 SDR= 9 tl civarındadır. İnsanların büyük bir kısmı bu paradan haberdar değildirler. Muhtemelen IMF bu parayı kişisel kullanıma açmamıştı. Yine muhtemelen diyorum bu para üzerinden IMFcoin piyasaya sürülecek. İşin ilginç tarafı ise bu sistemde karşılıksız olarak dilediği kadar bu paradan basabilecektir.
Ayrıca artık merkez bankalarını da kontrol etmek zorunda kalmayacaktır. Yani FED artık ABD Hazinesine devredilebilir.
Bu büyük kaostan böyle bir finansal dönüşüm çıkacağa benziyor.

Asıl soru şudur: Peki bu yeni güce kim hükmedecek?

Bana göre bu yeni güç “Post- Siyonist” ler ile Gnostik Hıristiyanların anlaşmasıyla gerçekleşecek.

Dikkatli bakılırsa İsrail’in Siyonist ideolojisinden en çok post-siyonistler rahatsız. Aynı şekilde Evangelist Hristiyanlardan en çok Gnostik Hristiyanlar rahatsız. Bu yüzden bu iki grup el ele verip yeni bir dünya düzeni kurmak istiyorlar.
Unutmadan söyleyelim, Gnostik Hıristiyanların favori renkleri siyahtır. Siyaha atıf yapılacak global simgelerde bu hareketlerin izlerini bulabiliriz.
Tekrar SDR ‘ye dönecek olursak bu paranın değerinin belirlenmesine hangi paralar kullanılıyor dersiniz?
SDR sepeti oluşturulurken, Dolar, Euro, İngiliz Sterlini, Japon Yeni ve Çin Yuanı’ndan oluşmaktadır.
Dikkatlice bakıldığında Global borsaların olduğu ülkelerin bunlar olduğu görülüyor.

IMF’nin amacı bu parayı bir kripto para haline getirmektir. Bu projeyi zaten 2017 de dönemin IMF Başkanı Christine Lagarde ifade etmişti. Dikkat edilirse 2017 yılında ifade ediyor.
Yukarıda belirttiğim The Economist Dergisi ise 2018 yılında olacağını yazmıştı.

Peki bunu başarırlarsa ne olur?
Bunun anlamı şudur, hiçbir ulusal para bir anlam ifade etmez artık. Tam bir sömürge imparatorluğu kurulur.
Yani en büyük ‘Dünya Şirketi’ olarak ‘Tek Dünya Devleti’ kurulacaktır. Tıpkı İsrail’in kurulduğu gibi. Unutulmamalı ki İsrail bir şirket devletidir.

Neler yapılmalıdır?
1- Muhterem Erbakan Hocamızın yıllar önce söylediği müslümanların ortak bir para birimini mutlaka kurmaları gerekiyor.
2- Bu geçişte büyük ekonomiler çökecek gibi duruyor, ancak bu durum Türkiye için bir avantaja dönüşebilir. Çünkü petrol ve enerji fiyatları şiddetle azalmaktadır. Bizler bu durumu üretim ekonomisine yönlendirmeliyiz.
3- Tarımın olabildiği kadar arttırılması lazım. Özellikle tohum yasasının ivedilikle değiştirilmesi lazım. Lisanslı tohum kadar orijinal ata tohumun tarımda kullanılması gerekmektedir.
4- Bu geçiş döneminde gerek iktidar ve gerekse muhalefet tartışmayı bırakmak zorundadır.
5- Unutulmamalı ki bugün yaşananlar 3. Dünya savaşının finansal ölçekte yapıldığını gösteriyor.
Tüm vatandaşlarımızın bu duyarlılıkta hareket etmesi kaçınılmazdır. Yani bugünlere politik konuşmak tam bir intihar olur.

Rabbim devlet ve milletimizi korusun.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 2 Yorum
  1. Ünsal Budak dedi ki:

    Eyvallah Suat bey, kalemine sağlık.

  2. Mutlu Adak dedi ki:

    Kalemine sağlık Üstad, ancak İslam dünyası birlik ve ekonomik olaral güçlü olmadıkça bu çok zor. Ve günümüz tablosu gösteriyor ki bu hedefe ulaşmak çok zor. Tabi şuan için. Selamlar.