Trump değişti mi? Hoş geldin yeni Trump

Yayınlama: 17.10.2020
A+
A-

Trump’ın FED hissedarlarıyla üstü kapalı mücadelesi yani ulusalcı ABD ile derin ABD’nin çatışması anlamına geliyordu.

Trump her ne kadar küreselcilerle ile masa altında çatışsa da herkes bu çatışmanın sonucu ne olacak diye bakıyordu. ABD Dışişleri Bakanı Pompeo’nun İsrail ziyaretinden iki gün sonra Du wei’nin muhtemel CİA tarafından öldürülmesi bardağı taşıran son damla olmuştu. Du wei küreselcilerin çok önemli bir adamıydı.

Küresel sermaya sahipleri Trump’a bir acı tattırmak istemişlerdi. Ve kardeşi Robert Trump’u ortadan aldıracaklardı. 15 Ağustos 2020’de ölen Robert Trump, Trump aile şirketinin tabiri caiz ise beyni mesabesinde bulunuyordu. Trump bu durumu büyük bir olgunlukla karşılamaya çalışsa da, Trump ailesi ile ilgili öz yeğenlerinin yazdığı ve Trump’ı eleştiren bir kitapla daha uğraşmak zorundaydı.

Bu da Trump’ı durduramamıştı ama tam bu noktada Trump Çin virüsüne maruz kaldı. İlginç olan ise Trump’ın tedavisini (!) Derin Amerika üstleniyordu. Yani mücadele ettiği düşmanı… Burada bir parantez açarak devam edelim.

Ekim 2019’da Çin’in Vuhan şehrinde pandemi başlamadan iki ay önce, Johns Hopkins Üniversitesi’nde ilginç bir bilgisayar oyunu oynandı. “Event 201” koronavirüs bilgisayar simülasyonu. Bu oyun tıpkı koranavirus gibi bir olaydan bahsediyordu. Bu programı fonlayan Dünya Ekonomik Forumu ile Bill & Melinda Gates Vakfı idi. Bill Gates, sürekli bu şekilde yıllar önce on milyon insanı öldürecek bir virüsten bahsediyordu.

Trump ‘a bakan doktor Garibaldi, John Hopkins üniversitesinin yani Derin ABD’nin bir üyesi idi. Sonuç olarak, Trump kuşatma altında idi ya öldürecekler ya da anlaşıp yollarına devam edeceklerdi. Virüsten kurtulduğuna göre Küresel Güçle şimdilik anlaşmış görünüyor.

Buradan ABD seçimlerinin galibinin de Trump’ın olduğunu ifade edebiliriz.
Hoş geldin yeni Trump !!!

Rabbim devlet ve Milletimizi korusun.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.