Bayburt Portalı

Ağbal, Bu kez Spor Toto’nun kapısını çaldı

Reklam
Ağbal, Bu kez Spor Toto’nun kapısını çaldı

Bayburt Milletvekili Naci Ağbal, Spor Toto Teşkilat Başkanlığı’ndan Bayburt’a aktarılan ödenekler hakkında yazılı basın açıklamasında bulundu.

Değerli Basın Kuruluşu;

Köy muhtarlarımızın bize ilettiği talepler arasında köy okullarımızın bir kısmının onarım gerektirdiği, bu tatil döneminde okullarına tadilat yapılması ile ilgili talepleri vardı.

İl Özel İdaresi tadilat gerektiren okullar ile ilgili bir çalışma yaptı. Biz de Spor Toto Başkanlığı yetkilileri ile görüşmeler yaptık ve bugün Spor Toto Başkanlığı’ndan   740 bin liralık ödenek köy okullarımızın bakım ve onarımlarının yapılabilmesi için İl Özel İdaresi’ne aktarıldı.

Ağbal, Bu kez Spor Toto'nun kapısını çaldı Ağbal, Bu kez Spor Toto’nun kapısını çaldı milletvekili naci agbal 300x154Buna ilaveten, Bayburt’ta amatör spor kulüplerimizin çalışmalarını desteklemek üzere Spor Toto Teşkilat Başkanlığı nezdinde girişimlerimiz sonucunda, Yönetim Kurulu kararı ile spor alanında faaliyet gösteren amatör spor kulüplerine destek amacıyla 150 bin liralık ek ödenek daha aktarıldı.

Böylece Spor Toto Teşkilat Başkanlığı’ndan bugün toplam 890 bin liralık kaynak Bayburt’umuza aktarılmış oldu.

Köy okullarımızın onarımı ve amatör spor kulüplerine destek amacıyla gönderilen kaynakların tahsisi hususunda gösterdikleri yakın ilgiden dolayı Spor Toto Teşkilat Başkanlığı Yönetim Kurulu’na ve Spor Toto Genel Müdürü’ne teşekkür ediyor, Bayburt’umuza hayırlı olması temennilerimle saygı ve hürmetlerimi sunuyorum.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ