Bayburt Portalı

Ak Parti Bayburt Gençlik Kollarından Huzurevine Ziyaret

Reklam
Ak Parti Bayburt Gençlik Kollarından Huzurevine Ziyaret

Bayburt Ak Parti Gençlik Kolları  Başkan İbrahim Kaymak, Yürütme ve Yönetim Kurulu üyeleriyle beraber Bayburt Memnune Evsen Huzurevi’ne bir ziyaret gerçekleştirdi.

Sosyal işler Başkanı Emre Sevimli’nin organize ettiği faaliyette, huzurevi sakinleriyle sohbet ederek hal hatır soran Başkan Kaymak  ve beraberindeki heyet aynı zamanda yaşlılarımıza karanfil dağıttı.
 Medeniyetin ölçüsünün çocuklara özellikle de kimsesiz çocuklara ve belli bir yaştan sonra büyüklerimize sahip çıkmak  olduğuna dikkati çeken Başkan İbrahim Kaymak,  zaman zaman huzurevini ziyaret ettiklerini ve buradaki yaşlılarımızın çok güzel bir ortamda kaldığını ve yaşlılarımızın bir çoğunun buradan memnun olduğunu  dile getirdi.Hoş sohbet havasında geçen ziyarette , yaşlılarla tek tek ilgilenen Başkan Kaymak , bazı yaşlıların isteklerini gerçekleştirmek üzere not aldı .
Bu tür yerlerin herkes tarafından ziyaret edilmesi gerektiğini ifade eden Gençlik Kolları Başkanı, büyüklerimizin tek istediklerinin biraz sevgi olduğunu ve sevgiyi onlarla paylaşmanın toplumsal bir sorumluluk olduğunu sözlerine ekledi.
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ