Bakan  Ağbal’dan Aydıntepe M.Y.O Ziyareti

Çeşitli faaliyetler için Bayburt’ta bulunan Maliye Bakanı Sayın Naci Ağbal, aralarında Bayburt Milletvekili Sayın Doç. Dr. Şahap Kavcıoğlu ve Bayburt Valisi Sayın İsmail Ustaoğlu…

Bakan  Ağbal’dan Aydıntepe M.Y.O Ziyareti
Yayınlama: 04.04.2017
A+
A-

Çeşitli faaliyetler için Bayburt’ta bulunan Maliye Bakanı Sayın Naci Ağbal, aralarında Bayburt Milletvekili Sayın Doç. Dr. Şahap Kavcıoğlu ve Bayburt Valisi Sayın İsmail Ustaoğlu’nun da olduğu bir heyet ile birlikte, 2 Nisan 2017’de, Aydıntepe Meslek Yüksek Okulunu ziyaret etti.

Heyeti, Aydıntepe Meslek Yüksek Okulunda, Bayburt Üniversitesi Rektörü Selçuk Coşkun ile beraberinde bulunan Akademik ve İdari personel karşıladı.

Ziyarette Rektör Coşkun’dan Meslek Yüksek Okulu bünyesinde yürütülen çalışmalar hakkında bilgiler alan Bakan Ağbal, daha sonra Rektör Coşkun ile birlikte Aydıntepe Meslek Yüksekokulu bünyesinde bulunan Aydıntepe Soğanlı Halılarının dokunduğu bölümde incelemelerde bulundu.

Okulumuzun gösterdiği gelişimden memnuniyetini dile getiren Sayın AĞBAL, Aydıntepe Meslek Yüksekokulu’nun kuruluş aşamasında beri vermiş oldukları desteğin devam edeceğini ve maddi manevi her türlü yardıma hazır olduklarını dile getirdi.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.