Başkan Memiş Üniversite Öğrencileri İle Bir Araya Geldi

Başkan Memiş Üniversite Öğrencileri İle Bir Araya Geldi
Yayınlama: 19.10.2017
A+
A-

Bayburt Belediye Başkanı Mete Memiş Bayburt Üniversitesi Öğrenci Konseyi ve Değişim ve Gelişim Topluluğu tarafından düzenlenen söyleşi programında üniversite öğrencileri ile bir araya geldi. Öğrencilerle bir araya gelmekten mutluluk duyduğunu ifade eden Başkan Memiş Bayburt’ta tamamlanan ve yapımı devam eden projeler hakkında bilgi verdi.

Projelerin İmalatı Son Hız Devam Ediyor

Öğrencilere, tamamlanan alt yapı çalışmalarından devam eden yol ve kaldırım yapım çalışmalarına, Bayburt’un önemli bir sıkıntısını çözecek olan otopark projelerinden 50 bin metre kare alanda yapımı süren Kaleardı Şehir Parkı’na, Bayburt’u tarım ve hayvancılık alanında bölgesinin yıldızı haline getirecek olan Tarım Yerleşkesi projesinden belediyeye büyük gelir sağlayacak olan Güneş Enerjisi Santraline kadar birçok önemli konuda bilgi veren Belediye Başkanı Memiş 2018 yılı itibariyle Bayburt’un çok daha güzel bir şehir olacağını belirtti.

Şeref-il Mekân Bil Mekin

Sosyal belediyecilik alanında yapılan çalışmalara da değinen Başkan Mete Memiş Bayburt Belediyesi olarak şehri imar ediyorken insanları da ihmal etmemek anlayışında olduklarını söyleyerek Bizim kültürümüz bize diyor ki  ‘’Şeref-il mekân bil mekin ‘’yani bir mekân şerefini orada yaşayanlardan alır. Bunun için de sizler bizim için önemlisiniz. Sizlere hizmet etmek bizim vazifemiz diye konuştu. Söyleşinin ardından öğrencilerle bol bol hatıra fotoğrafı çekilen Başkan Memiş’e günün anısına Bayburt Üniversitesi Öğrenci Konseyi Başkanı Mehmet Akif Kacır tarafından plaket takdim edildi.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.