Bayburt AK Gençlik, onbeşi dağıttı

Bayburt AK Gençlik, onbeşi dağıttı

ABONE OL
27.04.2021 10:00
Bayburt AK Gençlik, onbeşi dağıttı
0

BEĞENDİM

ABONE OL
AK Parti Bayburt İl Gençlik Kolları Bayburt’ta yıllardır süregelen Ramazan ayı onbeşi geleneğinin bu yıl pandemi nedeniyle yapılamamasından ötürü kendi hazırlamış oldukları onbeşi paketlerini ev ev gezerek vatandaşlara ikram ettiler.
Bayburt’ta Ramazan ayına has, gelenek haline gelmiş bu uygulamanın unutturulmadan, AK Gençlik tarafından yapılmasından ötürü memnuniyetlerini ifade eden vatandaşlar teşekkürlerini ilettiler, bu heyecana ortak oldular.
İl Gençlik Kolları Başkanı Batuhan Tataroğlu ise; “Ramazan ayındaki onbeşi geleneği, Ramazan Bayramı’nın yaklaşmasıyla çocukların minimal bir bayram sevinci yaşamasıdır. Çocuklar ellerine aldıkları poşetlerle kapı kapı gezerler, daire sahipleri de küçük misafirlerinin poşetlerine kabuklu fıstık veyahut şeker, çikolata bırakırlar. Fakat bu yıl geçirdiğimiz bu zorlu pandemi günlerinde çocuklarımız evlerinden çıkamadığı için AK Parti Bayburt İl Gençlik Kolları olarak hazırlamış olduğumuz onbeşi paketlerini çocuklarımıza onbeşi heyecanını unutturmamak adına biz götürdük. Her çocuk geleceğe dair bir umuttur. Umutlarımızı yeşertmeye devam edeceğiz. On beşiniz kutlu, Ramazan’ınız mübarek olsun” İfadesinde bulundu.

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.