Bayburt Ak Gençlik’ten güvenlik güçlerine sahurluk

Bayburt Ak Gençlik’ten güvenlik güçlerine sahurluk
Yayınlama: 13.04.2021
A+
A-

AK Parti Bayburt İl Gençlik Kolları ilk sahurda nöbet tutan güvenlik güçlerine sahurluk ikramında bulundu. 

AK Parti Bayburt İl Gençlik Kolları Başkanlığı Ramazan-ı Şerifin İlk sahurunun yapıldığı gün ülkemizin, şehrimizin güvenliği için nöbette olan güvenlik güçlerimizi ziyaret ederek yöresel ürünümüz Bayburt Ketesinden oluşan sahur paketlerini ikram ettiler.

Ailelerinden ayrı, sokaklarda ve kontrol noktalarında geçirdikleri sahurda unutulmadıkları için memnuniyetlerini ifade eden güvenlik güçleri, bu hassasiyetlerinden ötürü Bayburt İl Gençlik Kolları Başkanı Batuhan Tataroğlu nezdinde tüm gençlere teşekkürlerini ilettiler.

AK Parti Bayburt İl Gençlik Kolları Başkanı Batuhan Tataroğlu ise konuşmasında; Ramazan-ı Şerif geldiği için çok mutluyuz. Bizleri Ramazan’a kavuşturan Rabbimize hamdolsun. Pandemi nedeniyle geçen sene buruk geçen Ramazanımız bu sene de pandemi nedeniyle kısıtlamalarla geçecek. Eskisi gibi iftarlarda, sahurlarda birlikte olamayacağız belki ama en azından şehrimizin güvenliği, huzuru için ailesinden, sevdiklernden ayrı mesaide olan güvenlik güçlerimizi sahurda yalnız bırakmak istemedik. Yönetimimizdeki kardeşlerimi de bu hassasiyette oldukları, emek vererek hazırlık yaptıkları için teşekkür ediyorum. Rabbim bizleri sağlıklı bir şekilde, pandeminin etkisinin azaldığı güzel günlere, bayramlara kavuştursun inşallah. Bu vesileyle mübârek Ramazan ayımızın tüm müslümanlar için hayırlara vesile olmasını Rabbimden niyaz ediyorum.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.