Bayburt Ak Parti İl ve Merkez İlçe İstişare Toplantısı Yapıldı

Bayburt Ak Parti İl ve Merkez İlçe İstişare Toplantısı Yapıldı
Yayınlama: 31.12.2014
A+
A-

Bayburt Ak Parti Aralık ayı İl yönetim kurulu ve Merkez ilçe yönetim kurulu istişare toplantısı yapıldı.

Şair Zihni Kent Ormanı’ndaki dağ evinde yapılan toplantıya Bayburt Milletvekili Bünyamin Özbek, Bayburt Belediye Başkanı Mete Memiş, Ak Parti Bayburt İl Başkanı Hakan Kobal, Ak Parti Merkez İlçe Başkanı Mustafa Daştan, İl Genel Meclisi Başkanı Yusuf Elçi ve il genel meclisi üyeleri ile belediye meclisi üyeleri, il yönetim kurulu üyeleri ve merkez ilçe yönetim kurulu üyeleri katıldı.

Ak Parti İl Başkanı Hakan Kobal’ın açılış konuşmasını yaptığı toplantıda Belediye Başkanı Mete Memiş, çalışmaları hakkında katılımcıları bilgilendirdi. Merkez İlçe Başkanı Mustafa Daştan da kısa bir konuşma yaptı.

Daha sonra Bayburt Milletvekili Bünyamin Özbek, TBMM’nin yoğun bir çalışma programından sonra verilen arayı değerlendirdiğini belirterek Bayburt’taki incelemelerini ve ziyaretlerini aralıksız devam ettirdiğini söyledi.

Bayburt Belediye Başkanı Mete Memiş’ten belediye hakkında, Ak Parti İl Başkanı Hakan Kobal’dan teşkilat çalışmaları hakkında bilgi aldıklarını kaydeden Milletvekili Özbek, ” 2014 yılının son günlerini yaşıyoruz.  Belediye başkanımıza 9 aylık süredeki çalışmalarından dolayı teşekkür ediyorum. Altyapı çalışmalarından dolayı belediyemiz yoğun bir tempo geçirdi. Kısa bir zamanda da şehrimizdeki caddeleri asfaltlayarak mevsim çalışmalarını sonlandırdı. Teşkilat olarak 2014 yılında bir yerel seçim, 1 cumhurbaşkanlığı seçimi geçirdik. İlçe ve merkez ilçe kongrelerimizi tamamladık. Ben göreve gelen arkadaşlarıma başarılar diliyorum. Gücünü milletten alan bir iktidarımız var. Teşkilatlar iktidarların kalbidir. Teşkilatlardaki heyecan milletimizin verdikleri desteklerle hizmetlere yansımaya devam edecektir “dedi.

Bayburt’ta çok güçlü bir teşkilat yapısı olduğunu belirten Milletvekili Özbek, il ve ilçe teşkilatlarının birlik ve beraberlik içerisinde olmasının Ak Parti’nin başarısını artırdığına dikkati çekti.

Özbek, toplantıya katılan tüm teşkilat üyelerine teşekkürlerini iletti.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.