Bayburt Belediyesi’nden Çocuklara 23 Nisan Şenliği

Bayburt Belediyesi’nden Çocuklara 23 Nisan Şenliği

ABONE OL
23.04.2022 18:17
Bayburt Belediyesi’nden Çocuklara 23 Nisan Şenliği
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Bayburt Portalı – Bayburt Belediyesi, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla 23 Nisan Çocuk Şenliği düzenledi.

Saray Bahçesi’nde bulunan Bayburt Belediyesi Etkinlik Çadırı’nda gerçekleştirilen programda çocuklar doyasıya eğlendi.

Çocukların neşesine ve heyecanına Bayburt Valisi Cüneyt Epcim ve Bayburt Belediye Başkanı Hükmü Pekmezci de ortak olurken Başkan Pekmezci yaptığı konuşmada 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutlayarak misafirlerine hoş geldin dedi ve yüzlerce çocuğun katıldığı şenlikte miniklere iyi eğlenceler diledi.

Başkan Pekmezci’nin konuşmasının ardından Ufuk Kalekahyası tarafından canlandırılan Ramazan davulcusu oyununda çocuklar çeşitli maniler okudular.

Daha sonra Genel Sanat Yönetmenliğini Bülent Erdaş’ın yaptığı Bayburt Belediyesi Tiyatro Ekibi tarafından palyaçolar eşliğinde mumya, balon patlatma ve balon şişirme oyunları oynandı.  Çocukların oldukça eğlenceli anlar yaşadığı şenlik, Ufuk Kalekahyası tarafından Ramazan eğlencelerinin vazgeçilmezi Hacivat – Karagöz Gölge Oyunu oynanmasıyla sona erdi.

Program girişinde tüm çocuklara üzerinde 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Kutlu Olsun yazılı kırmızı beyaz balonlar ve Türk Bayrağı verilirken oyunlara katılan çocuklara günün anısına kitap hediye edildi.

Bayburt Belediyesinden Cocuklara 23 Nisan Senligi 1 – Bayburt Portalı

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.