Bayburt Halk Eğitim Merkezi’nden depremzedelere kuaförlük ve terzilik hizmeti

Bayburt Halk Eğitim Merkezi’nden depremzedelere kuaförlük ve terzilik hizmeti
Yayınlama: 14.03.2023
A+
A-

Bayburt Portalı – Bayburt Halk Eğitim Merkezi, deprem felaketleri sonrasında Bayburt’a misafir edilen depremzede vatandaşlara hizmet vermeye devam ediyor.

Bayburt’ta KYK yurtlarında misafir edilen depremzede vatandaşlara moral ve manevi destek için bütün imkanlarını seferber eden Halk Eğitim Merkezi, usta öğretici ve kursiyerleriyle depremzedelerin bakım, kuaför, traş gibi ihtiyaçlarını karşılamaya çalışıyor.

Bayburt Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü işbirliğiyle depremzede vatandaşların ihtiyaçlarını gidermeye yönelik yurtlarda oluşturulan alanlarda bakım, traş ve kuaför hizmetleriyle birlikte terzilik ve dikim hizmetleri de veriliyor. Bu alanlarda görev alan Halk Eğitim Merkezi usta öğreticileri tarafından ihtiyacı olan depremzede vatandaşlara yeni giysi kesimi ve dikiminin yanı sıra giysi onarımı da yapılıyor.

Bayburt İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Bayburt Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü işbirliğiyle gerçekleştirilen bu hizmetlerin depremzede vatandaşlar Bayburtta olduğu sürece devam edeceği belirtildi.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.