Bayburt İl Özel İdare Spor’dan taraftar açıklaması

Bayburt İl Özel İdare Spor’dan taraftar açıklaması
Yayınlama: 04.09.2019
A+
A-

Bayburt İl Özel İdare Spor, sosyal medyada yer alan taraftarlarının tribünlere alınmadığıyla ilgili çıkan haberlere yönelik yazılı basın açıklaması yaptı.

Kulüp tarafından yapılan işte o açıklama:

32 yıl sonra 2. Ligde çıktığımız ilk maçımızda Birevim Elazığspor karşısında 3-1 lik net bir skorla galip gelen futbolcularımızı ve teknik kadromuzu ve desteğini veren tüm taraftarlarımızı tebrik ediyoruz.
Özlemini duyduğumuz 2. Ligdeki bu ilk  maçımızda üzülerek belirtmek isteriz ki 3000 seyirci kapasiteli Gençosman stadımıza yaklaşık 1350 seyirci gelmiştir. Bu kulübümüz adına hem maddi gelir hem de taraftar desteği anlamında beklentilerimizin altında kalmıştır. Biz biliyoruz ki FUTBOL DOLU VE COŞKULU TRİBÜNLER İLE DAHA GÜZEL OLMAKTADIR.
Bu bağlamda maçtan sonra özellikle sosyal medyada bir taraftar grubunun ve grup liderinin tribünlere alınmadığıyla ilgili çıkan haberler kesinlikle gerçeği yansıtmamaktadır.
Kulüp yönetim kurulu veya üyelerinin bir kişi veya taraftar gruplarına ücretsiz bilet vermesi söz konusu değildir. Önceki yıllarda sponsorlar marifetiyle taraftar guruplarının bilet Temin ettikleri hepimizin malumudur. Kulüp yönetimi olarak dün olduğu gibi bugün olduğu gibi bugünden sonrada ücretsiz bilet vermeyecektir.
Tüm fedakar ve cefakar taraftarlarımızın satışa sunduğumuz kombine kart  veya gişeden biletlerini alarak tribündeki yerlerini almak suretiyle takımına maddi ve manevi destek vermelerini talep ediyor tüm taraftarlarımıza saygı ve muhabbetlerimizi sunuyoruz.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.