Bayburt İl Özel İdaresi, inşaat ve yatırım projelerine devam ediyor

Bayburt İl Özel İdaresi, inşaat ve yatırım projelerine devam ediyor
Yayınlama: 10.07.2022
A+
A-

Bayburt Portalı – Bayburt İl Özel idaresi tarafından projelendirilen, ihalesi yapılan ve yapımı tamamlanan birçok kamu yatırımı  hizmete kazandırılıyor.

Bayburt şehir merkezi başta olmak üzere ilçe ve beldelerde özel idare tarafından yapılan birçok yatırım tamamlanarak hizmete açıldı.

112 İl Ambulans Servisi Başhekimliği binasının inşaatı geçtiğimiz ay tamamlanarak il sağlık müdürlüğüne devredildi.

Halen yapımı devam eden 2 Nolu Aile Sağlığı Merkezi ise bu yıl içerisinde tamamlanıp hizmete alınacak.

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Plan Proje İnşaat ve Yatırım Müdürü Orhan Akçelik, şehir merkezi ve ilçelerde il özel idaresi ile ilgili kadar birçok projenin hayata geçirilerek tamamlandığını belirtti.

Orhan Akçelik yaptığı açıklamada şunları kaydetti:

Sağlık müdürlüğümüzün iki tane yatırımı var. 112 Acil Ambulans Servis Merkezi ve Şingah’ta yapımı devam eden 2 Nolu Aile Sağlığı Merkezi. 112 Ambulans Servis Merkezimizi tamamladık ve bu sene teslimini yaptık.

2 nolu ASM merkezimizi bu yıl içerisinde tamamlamayı düşünüyoruz. Millî eğitime ait yanımızda bulunan spor salonunun ihalesini yaptık. Yaklaşık 6 milyon civarında bir sözleşme bedelimiz var eylül ayı gibi bitirmeyi düşünüyoruz. Yan tarafta geçen yıllarda kop sağlık meslek lisesine ait yurt binamızı da biz tamamladık.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.