Bayburt Manşet’in sosyal medya hesaplarına siber saldırı!

Bayburt Manşet’in sosyal medya hesaplarına siber saldırı!
Yayınlama: 18.11.2022
A+
A-

Bayburt Portalı – Bayburt Manşet’in sosyal medya hesaplarına siber saldırı yapıldı.

Bayburt’un internet haber sitelerinden Bayburt Manşet, internet korsanlarının hedefi oldu. Konuyla ilgili Bayburt Manşet İmtiyaz Sahibi Baki Meral, hukuki işlemleri başlattıklarını belirterek şu ifadelere yer verdi.

Bayburt Manşet sosyal medya hesaplarımıza 18 gün önce organize bir şekilde saldırı yapılmıştır. Yapılan saldırı sonucu şuan için sosyal medya hesaplarımızı kullanamıyoruz.

Yasal süreç başlatılmış olup, öncelikle bizleri susturmak için bu saldırıları yapan kişi veya kişiler bilsinler ki ADALET önünde hesap vereceğiniz günler yakındır.

Sosyal medya hesaplarımızı kullanamadığımız için bu haberin siz sevgili okuyucularımız ve takipçilerimiz tarafından sosyal medyada paylaşılmasını rica ediyoruz.

Konu ile ilgili 0536 417 0245 nolu hattımızdan, Whatsapp veya Telegram gizli sohbet aracılığıyla bizlere ulaşabilirsiniz.

BGC Başkanı Murat Okutmuş’tan Kınama

Bayburt Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Murat Okutmuş, Bayburt Manşet’e yapılan saldırıyı kınadıklarını söyledi.

Bayburt Manşet İmtiyaz Sahibi Baki Meral’in yanında olduklarını söyleyen Okutmuş, “Konuyla ilgili geniş kapsamlı bir çalışma yapıyoruz. Yasal süreç başladı.  Çok kısa bir sürede içerisinde suçluları kamuoyuna duyuracağız” dedi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.