Bayburt Özel İdare Spor’dan ‘Demirkanlı’ açıklaması

Bayburt Özel İdare Spor’dan ‘Demirkanlı’ açıklaması
Yayınlama: 22.02.2020
A+
A-

Bayburt Özel İdare Spor Kulüp Başkanı Şemsettin Çalışkan, hala sözleşmesi devam eden ama 14 şubat cuma günü kampı terk ederek ilimizden ayrılan ve tüm iletişim yollarını denemelerine karşılık anlaşılmaz bir tavır sergileyen Teknik Sorumlu Bülent Demirkanlı’yı çözemediklerini belirtti.

Kardemir Karabük Spor ve Bodrum Belediye Bodrum Spor müsabakalarına teknik ekipten yoksun olarak çıktıklarını beyan eden Çalışkan;

23 Şubat 2020 pazar günü Bayburt’ta ki Piserro Kahramanmaraş Spor müsabakasına da teknik ekibi yedek kulübesine oturtamayacaklarını belirterek; “Tüm Futbol kulüplerinde olduğu gibi bizim kulübümüzde de hem teknik ekip hem de sporcular ile ayrılıklar yaşanmıştır ve yaşanacaktır. Ayrılıkların birbirlerine teşekkür ederek ve helalleşerek ayrılmaktan yana daha güzel olacağını biliyoruz.

Biz hocamız Bülent Demirkanlı ve ekibine bu güne kadar vermiş oldukları hizmetlere teşekkür ederek ayrılmak istememize rağmen maalesef hocamız maça bir gün kala kampı ve tesisleri terk etmiş ve tüm çabalarımıza rağmen uzlaşı yolunu seçmemiştir.

Mevcut durum sportif anlamda hem kulübümüz açısından hem de sporcular açısından olumsuz bir ortam ve hava yarattığından hocamızın ve ekibinin bu konuda sağduyu ile hareket edeceğini umuyor bir an önce çözüme kavuşmasını bekliyoruz.”

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.