Bayburt Ülkü Ocakları’ndan Kızılelma’ya Kutlu Yürüyüş Gecesi

Bayburt Ülkü Ocakları’ndan Kızılelma’ya Kutlu Yürüyüş Gecesi
Yayınlama: 11.12.2018
A+
A-

Ülkü Ocakları Bayburt İl Başkanlığı, “Kızılelma’ya Kutlu Yürüyüş” adıyla bir gece düzenledi.

Kapalı Spor Salonunda coşkulu ve yoğun bir kalabalığın katılımıyla gerçekleşen gecede, sanatçılar; Burçe BOZKURT, Gürbüz GÖZÜM, Ahmet ÖNGEL, Atilla YILMAZ ve Ali KINIK sahne aldılar.

Dev kadrosuyla dikkat çeken geceye, Ülkü Ocakları Bayburt İl Başkanı Fatih ÖTÜNÇ, MHP MYK Üyesi İdris Aydın, MHP Bayburt İl Başkanı Bekir KASAP, MHP Merkez İlçe Başkanı Muharrem BAYKAL, Aydıntepe Belediye Başkanı Haşim ŞENTÜRK, Bayburt Eski Belediye Başkanı Hükmü PEKMEZCİ, İşadamı Muhammed KARAOĞLU, STK Temsilcileri, çevre illerden gelen Ülkü Ocakları ve MHP Yöneticileri ve çok sayıda davetli katıldı.

Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Genel Merkezi Sunucularından, İskender KÖMÜRCÜ’nün Sunumuyla gerçekleşen gecede sırasıyla Ülkü Ocakları Bayburt İl Başkanı Fatih ÖTÜNÇ ve MHP Bayburt İl Başkanı Bekir KASAP söz aldı.

Konuşmaların ardından Ülkü Ocakları Bayburt İl Başkanı Fatih ÖTÜNÇ’ün kızı Hilal ÖTÜNÇ salonu dolduran tüm davetlilere Andımız’ı okutarak anlamlı anların yaşanmasına sebep oldu.

İlk olarak genç sanatçı Burçe BOZKURT’un sahne aldığı programda sırasıyla, Gürbüz GÖZÜM, Ahmet ÖNGEL, Atilla YILMAZ ve “Ali Ayşeyi Seviyor” şarkısıyla milyonların gönlünde taht kuran Ali KINIK sahne aldılar.

Sanatçıların birbirinden güzel eserlerini seslendirildiği coşkulu izleyicinin eşlik ettiği, müzik ziyafeti ile dopdolu gece aynı zamanda görsel bir şölene dönüştü.

Gece, Ülkü Ocakları Bayburt il Başkanı Fatih ÖTÜNÇ’ün programa katılan sanatçılara teşekkür ederek, hediyelerini takdim etmesinden ardından son buldu.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.