Bayburt Üniversitesinde ‘Açık Kapı Buluşmaları’ devam ediyor

Bayburt Üniversitesinde ‘Açık Kapı Buluşmaları’ devam ediyor
Yayınlama: 09.02.2020
A+
A-

Bayburt Üniversitesi personel ve öğrencileri, geleneksel hale gelen Açık Kapı buluşmalarında, Bayburt Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Selçuk Coşkun ile bir araya gelerek fikir alışverişinde bulundu.

Bayburt Üniversitesi Bâbertî Külliyesi rektörlük makamında gerçekleşen ve yoğun katılımın yaşandığı Açık Kapı buluşmalarında, çok sayıda akademik ve idari personel ile öğrenciler Rektör Coşkun’u ziyaret ederek, düşüncelerini aktarma imkânı buldu.

Akademik ve idari personel ile öğrencilerin, görüş ve taleplerini Bayburt Üniversitesi yönetimi olarak önemsediklerini belirten Rektör Coşkun, Açık Kapı görüşmelerinin oldukça verimli geçtiğini söyledi. Personel ve öğrencileri anlamanın bir yolunun da onlarla birebir irtibat kurup, istek ve taleplerini ilk ağızdan dinlemekten geçtiğine değinen Bayburt Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Selçuk Coşkun, gerçekleşen görüşmelerde dile getirilen taleplerin karşılanması ve tespit edilen sorunların çözümü için gerekli adımların atılacağını ifade etti.

Rektör Coşkun’a görüş ve taleplerini sunma imkânı bulan personel ve öğrenciler ise, buluşmadan duydukları memnuniyeti dile getirdiler. Öğrenciler ve personeller, samimi bir yaklaşım ve özveriyle gerçekleşen buluşmadan dolayı Rektör Coşkun’a teşekkür ettiler.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.