Bayburt’ta ölümlü kaza üzerine alaylı paylaşımlar

Dün gece, bir yanda anaların ağıtları, feryatları, insanların gözyaşları varken… dahası bu elim kazaya kenetlenmiş acıya ortak olmuş bir şehir bir Bayburt varken, devamı…

Bayburt’ta ölümlü kaza üzerine alaylı paylaşımlar
Yayınlama: 08.01.2017
A+
A-

Dün akşam (07/01/2017) saat 20:00 civarlarında Bayburt şehir merkezi Köprülü kavşak yakınında meydana gelen trafik kazasında 3 kişi öldü, 5 kişi ise yaralandı.

Dün gece Bayburt, meydana gelen bu zincirleme kaza sonucunda hayatını kaybeden genç evlatlarının yasına boğulurken, bir yandan da yaralılar için sabaha kadar hastane önünde tedirgin, umut dolu ve dua dolu bekleyişler içindeydi.

Kaza haberini medya organlarında ve sosyal medyada gören bazı sanal tacirler kendilerine yakışan hayvansı paylaşımlarda bulundular.

Dün gece, bir yanda anaların ağıtları, feryatları, insanların gözyaşları varken… dahası bu elim kazaya kenetlenmiş acıya ortak olmuş bir şehir bir Bayburt varken, diğer yanda aslı nesli belli olmayan insan görünümlü mahlukların geyik paylaşımları vardı maalesef.

Bu tür alaycı paylaşımlarda bulunan bu insancıkların gerekli şekilde cezalandırılmaları Bayburt Portalı olarak temennimizdir.

 

 

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 2 Yorum
  1. Bayburtlu dedi ki:

    Ne oldu Bayburtta kaç arabanın olduğunu öğrendiniz mi. Hesabiniza da ulaşımıyor nasıl olacak şimdi

  2. Hasan colak dedi ki:

    Bayburtlu olarak bu saygisiz kisilere gereken cevabi ve cazayi vermelisiniz yetkililere sesleniyorum bayburtlu onurlu ve serefli insanlardir serefsizlerin ise icimizde yeri yoktur fatih bey bu kisiler belli ise savciliga suc duyuru yapmanizi ve sosyal medyada desifre etmenizi hasseten bekliyor bu vesilr ile olmuslerimize rahmet yaralilarimiza acil sifalar dilerim bayburt umuzun basi sag olsun