Bayburt’ta Üç Bant Bilardo Bölge Turnuvası Yapıldı

Bayburt’ta Üç Bant Bilardo Bölge Turnuvası Yapıldı
Yayınlama: 28.05.2014
A+
A-

Bayburt’ta üç bant bilardo bölge turnuvası gerçekleştirildi. Erzurum, Erzincan, Tokat ve Bayburt illerini temsil eden kırk sporcunun birbirleriyle kıyasıya mücadelesine sahne olan turnuvaya bilardo severlerin yoğun ilgisi vardı.

Turnuvaya ev sahipliği yapan Platin Bilardo Cafe işletmecileri Ramazan Tüysüz ve Fikret Saka, Böyle bir turnuvaya ev sahipliği yapmaktan gurur duyduklarını, bu tür organizasyonları her zaman devam ettireceklerini ve destekleyeceklerini belirterek, “Özellikle Erzincan ve Erzurum illerinde dönüşümlü olarak düzenlenen bilardo turnuvalarına katılan bilardocularımız artık kendi evlerinde de bu turnuvaya katılabilecekler.” ifadelerine yer verdiler.

Bilardo severlerin yoğun ilgi gösterdiği üç bant bilardo bölge turnuvası çekişmeli ve heyecanlı maçlara sahne oldu. Centilmenliğin ön planda olduğu, kazananın alkışlandığı turnuvada; Erzincan’dan iki, Bayburt – Erzurum ve Tokat’tan birer oyuncu ilk beşe kalarak turnuvanın finalistleri oldular. 

Düşünce, beyin jimnastiği ve yeteneğin ön planda olduğu bilardo sporu bu tür etkinliklerle bölgede dostluğu, kaynaşmayı ve gidiş-gelişleri sağlıyor. Bu turnuvalarda sonuç ne olursa olsun hep dostluk kazanıyor.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.