Belediye Başkanı Memiş’ten Malatya’ya Teşekkür

Belediye Başkanı Memiş’ten Malatya’ya Teşekkür
Yayınlama: 17.05.2014
A+
A-

Belediye Başkanı Mete Memiş, Bölgesel Amatör Lig Play-Off 2. tur maçında Mardinspor’u 3-0 mağlup ederek 3. Lige çıkan temsilcimiz BAYBURTSPOR’u ve taraftarlarımızı en iyi şekilde misafir eden Malatya’ya teşekkür etti.

Bayburt’un yetiştirdiği devlet adamı Malatya Valisi Vasip Şahin’e gösterdiği yakın ilgiden dolayı Bayburt adına teşekkür eden Belediye Başkanı Mete Memiş, yayımladığı teşekkür mesajında şu ifadelere yer verdi:

“BAYBURTSPOR’umuz, geçtiğimiz hafta sonu Malatya’da yapılan Bölgesel Amatör Lig Play-Off 2. tur maçında Mardinspor’u 3-0 mağlup edip 3. Lige çıkarak Bayburt’umuzun 13 yıllık profesyonel lig hasretine son vermiştir.

Malatya’da gerçekleşen bu son karşılaşmada bizleri maçın sonucu kadar Malatya’nın misafirperverliği de ziyadesiyle memnun etmiştir. Başta hemşehrimiz Malatya Valisi Sayın Vasip Şahin ve Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Ahmet Çakır, BAYBURTSPOR’umuzu ve taraftarlarımızı en iyi şekilde ağırladılar ve Bayburtluları Malatya’da görmekten ve misafir etmekten duydukları memnuniyetlerini defalarca dile getirdiler.

Bizleri Malatya’da evimizdeymiş gibi hissettiren bu yiğit devlet adamlarına, yine hemşehrimiz olan Battalgazi Kaymakamı Asalet Karabulut’a, Malatya’da ikamet eden Bayburtlu hemşehrilerimize ve Malatyalılara göstermiş oldukları bu sıcak ilgi ve alakadan dolayı Bayburt adına sonsuz teşekkür ediyorum.

BAYBURTSPOR’umuza ve taraftarlarımıza Malatya’da yabancılık hissettirmeyen ve misafirperverlikleriyle Bayburtluların gönlünde taht kuran başta Malatya Valisi Sayın Vasip Şahin,  Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Ahmet Çakır, Battalgazi Kaymakamı Asalet Karabulut, Malatya’da ikamet eden hemşehrilerimiz ve Malatyalı vatandaşlarımızı Bayburt’ta da aynı şekilde ağırlamaktan ziyadesiyle memnun olacağımızı ifade ediyorum.”

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.