Belediye Başkanı Polat’tan Veda Mesajı

Belediye Başkanı Polat’tan Veda Mesajı
Yayınlama: 03.04.2014
A+
A-

Belediye Başkanı Polat’tan Veda Mesajı

 

Belediye Başkanı Hacı Ali Polat, görev süresinin dolması dolayısıyla veda mesajı yayımladı.

 

Beş yıllık görev süresinin sonuna gelen Belediye Başkanı Polat yayımladığı veda mesajında şu ifadelere yer verdi:

 

“Çok Kıymetli Hemşehrilerim;

 

29 Mart 2009 tarihinde Yüce Rabbimin takdiri, sizlerin desteği ve duyduğu güven ile başlayan hizmet süremizin sonuna geldik. Dolu dolu yaşadığımız 5 yıla birçok eseri ve başarıyı sizlerin katkı ve hoşgörüsüyle sığdırdık.

 

Bu güven ve desteğiniz için hepinize tek tek teşekkürlerimi sunuyorum. Bana duyduğunuz güven ve verdiğiniz desteği boşa çıkarmamak adına imkânlarımız dâhilinde var gücümüzle Bayburt’umuz için en iyisini yapmaya çalıştık.

 

Şükürler olsun ki geride bıraktığımız 5 yıl içerisinde Bayburt’umuzun değerlerine değer katan hizmetlerimizi yerine getirmenin gururu ve mutluluğu ile görevimden ayrılıyorum. Bayburt’umuza hizmet etmekten her zaman büyük onur duydum.  Bu sözlerim sadece belediye başkanlığına veda sözleridir. Çünkü bundan sonra da Bayburt için elimden ne geliyorsa yapmaya devam edeceğim.

 

Acılarınız hüznümüz, mutluluklarınız sevincimiz oldu. Birlikte ağladık, birlikte güldük. Görevler, makamlar ve mevkiler gelip geçer… Ancak geriye ailemize ve çocuklarımıza bırakacağımız en değerli hazine olan sizlere ve Bayburt’umuza hizmet ederek kazandığımız onur, izzet ve şeref kalır.

 

Ben başta desteğini ve güvenini benden esirgemeyen kıymetli Bayburt halkına, benimle birlikte yol arkadaşlığı yapan değerli meclis üyelerime ve gece gündüz demeden görevini en iyi şekilde yerine getiren değerli belediye personelimize sonsuz teşekkürlerimi ve saygılarımı sunuyorum.

 

Benim vefalı, kadirşinas hemşehrilerim;

 

Şimdi helalleşme zamanı. Her anını hizmete dönüştürdüğümüz 5 yıl boyunca sarf ettiğimiz emeğimiz, göznurumuz sizlere ve Bayburt’umuza son zerresine kadar helal olsun. Sizlerden de hakkınızı helal etmenizi bekliyor ve diliyorum.

 

Sizleri hiçbir zaman unutmayacağım…”               

 

H. Ali Polat 1

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.