Derece alan öğrenciler ödüllendirildi

Derece alan öğrenciler ödüllendirildi
Yayınlama: 23.05.2019
A+
A-

Üniversiteler Arası B Klasman Serbest Güreş Türkiye Şampiyonası ve Türkiye Üniversiteler Arası Boks Şampiyonasından derecelerle dönen takımlarımızdaki öğrencilerimiz ve antrenörlerimiz, Rektör Prof. Dr. Selçuk Coşkun’u makamında ziyaret ettiler.

Ziyarete; Takımlar Kategorisinde 7. olan Güreş Takımımızı temsilen 89 KG kategorisi Türkiye Şampiyonu Emincan Enez, 86 KG kategorisi Türkiye İkincisi Abdullah Saklı, 57 KG kategorisi Türkiye ikincisi Muhammet Eygün, 79 KG kategorisi Türkiye Beşincisi Aydoğan Altun, 61 KG Türkiye Beşincisi Emre Korkmaz ve antrenörler Dr. Öğr. Üyesi İzzet Uçan ile Öğr. Gör. Bülent Tatlısu katılırken, Takımlar Kategorisinde 3. olan Boks Takımımızı temsilen ise 49 KG kategorisinde Türkiye Şampiyonu Osman Ali Akbulut, 60 KG kategorisinde Türkiye İkincisi Hakan Çiğdem ve antrenör Bülent Şipal katıldı. Başarılı sporcuları ve antrenörleri tebrik edip başarılarının devamını dileyen Rektör Coşkun, üniversite adına ödüllerini takdim etti. Sporcular ve antrenörler ise desteklerinden dolayı Rektör Coşkun’a, Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu’na ve Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığına teşekkür ettiler.

Ziyarette Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Süleyman Çiğdem, Uygulamalı Bilimler Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Vecihi Aksakal, Genel Sekreter Yardımcısı Nazmi Karabulut, Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu Müdür Doç. Dr. Murat Kul da hazır bulundu.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.