Ensar Çeker’den “kitap tanıtım ve imza günü”

Ensar Çeker’den “kitap tanıtım ve imza günü”
Yayınlama: 11.06.2015
A+
A-

Bayburt’un yetiştirdiği değerli eğitimcilerimizden, Uzman Öğretmen Ensar Çeker ‘’Denemeler’’ isimli kitabının tanıtım ve imza gününde okuyucularla buluştu.

Purut Kitabevinde düzenlenen tanıtım ve imza günü 06 Haziran 2015 Cumartesi günü 12:00 – 18:00 saatleri arasında gerçekleştirildi.

Ensar Çeker’den "kitap tanıtım ve imza günü"Okur-yazar buluşmasının sadece kitap fuarlarında olmadığını belirten Denemeler kitabının yazarı Ensar Çeker duygularını şöyle ifade etti:

“İlimizde bu tür etkinliklerin olmadığını görüyoruz. Bunun bir kültür olduğunu düşünüyorum. Bayburt’ta yaşayan veliler, çocuklarına bu kültürü aşılaması gerekir. Okur-yazar buluşmasının sadece kitap fuarlarında olmadığını görmesi açısından önemli bir etkinlik olduğunu düşünüyorum. Bu etkinliği düzenlemekteki amacımız, eğitimde iyi örnekler sergileyerek, gençlerimize, hayata farklı bir pencereden bakmalarını ve farkındalık yaratarak onların dünyalarında kalıcı izler bırakılmasını sağlamaktır. Kitabımın her basamağında desteğini hep yanımda hissettiğim aileme çok teşekkür etmek istiyorum. Bu imza gününde beni yalnız bırakmayan eş, dost, akraba ve hemşerilerime ayrıca teşekkür ediyorum. Bayburt’un Kültürel faaliyetlerine katkı sundumsa ne mutlu bana. Yoğun ilgiden dolayı herkese teşekkür ediyorum.”

 

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.