Gülseren Zaimoğlu’ndan BAYDER’e ziyaret

Gülseren Zaimoğlu’ndan BAYDER’e ziyaret
Yayınlama: 12.12.2022
A+
A-

Bayburt Portalı – İl Sivil Toplumla İlişkiler Müdürlüğü’nü ziyaret için Bayburt’a gelen İçişleri Bakanlığı Sivil Toplumla İlişkiler Müdürlüğü Teşvikler Daire Başkanı Gülseren Zaimoğlu, STK ayağında Bayburt Tarih Kültür ve Edebiyat Derneği’ni ziyarette bulundu.

Daire Başkanı Gülseren Zaimoğlu, beraberinde Bayburt İl Sivil Toplumla İlişkiler Müdürü Mevlüt Birkanım ile birlikte Bayburt Tarih Kültür ve Edebiyat Derneği’ne gerçekleştirdiği ziyarette BAYDER Başkanı Fatih Dündar‘dan dernek faaliyetleri ve projeleri hakkında bilgi aldı.

Zaimoğlu, BAYDER’in çalışmalarından etkilendiğini belirterek derneğin çalışmalarını ve gerçekleştirdiği projeleri anlamlı ve yerinde bulduğunu söyledi. BAYDER Kültür Salonu’nu da gezen Zaimoğlu, ayrıca böyle bir derneği tanımaktan dolayı mutlu olduğunu belirtti.

Nazik ziyaretlerinden dolayı duyduğu memnuniyeti dile getiren BAYDER Başkanı Fatih Dündar ise Bakanlık Daire Başkanı Gülseren Zaimoğlu’na ve İl Sivil Toplumla İlişkiler Müdürü Mevlüt Birkanım‘a teşekkür etti.

Gulseren Zaimoglundan BAYDERe ziyaret 1 – Bayburt Portalı

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.