Gültekin Gencer Messi ile görüştü

Gültekin Gencer Messi ile görüştü
Yayınlama: 13.01.2016
A+
A-

Antalyaspor Başkanı Gültekin Gencer, Ballon d’Or Ödülü için düzenlenen törende Barcelonalı yıldız Lionel Messi ile tanıştı.

2015 FIFA Altın Top Ödülü, (Ballon d’Or) İsviçre’nin Zürih kentinde düzenlenen törenle sahiplerini bulurken yılın en iyi 11’ine ödüllerini, Antalyaspor’un Kamerunlu golcüsü Samuel Eto’o verdi.

Geceye FIFA davetlisi olarak Antalyaspor Kulübü Başkanı Gültekin Gencer ile Asbaşkan Ali İhsan Sav’da katıldı.

GENCER MESSİ’Yİ KUTLADI

Altın Top ödülünü 5’inci defa kazanarak tarihe geçen Messi’yi ilk kutlayanlar arasında Başkan Gencer’de vardı. Başkan Gencer, sosyal paylaşım sitesi hesabından Messi ile çekilen fotoğrafının yanı sıra Neymar, Ronaldo ve törene katılan diğer dünya yıldızlarıyla çekilen görüntülerini paylaştı.

Başkan Gencer’in paylaşımlarından en çok ilgiyi çeken ise Messi ile fotoğrafı oldu. Gencer’in sezon başında düzenlediği basın toplantısında Antalyaspor’un 5 yıl sonraki transfer hedefi olarak açıkladığı Messi ile fotoğraf çektirmesi takipçilerini heyecanlandırdı.

Antalyaspor yönetim kurulu üyesi Burak Akpınar ise Başkan Gencer ile Messi’nin fotoğrafını, ‘ön görüşme tamam’ diye yorumladı.

TUT KOLUNDAN GETİR BAŞKAN

Başkan Gencer’in sosyal paylaşım hesabındaki fotoğraflara taraftarın yorumlarından bazıları ise şöyle: “Tut kolundan getir başkan”, “Messi’yi de isteriz başkan”, “Başkan Messi’den yaş 32 olunca söz aldın mı?”, “Başkanım uzun vadeli yap sözleşmeyi”, ”10 yıl sonranın transferini şimdiden ayarladı” şeklinde yorum yaptılar.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.