Hayra adanmış Hayır Çınarına anlamlı ziyaret

Hayra adanmış Hayır Çınarına anlamlı ziyaret
Yayınlama: 16.06.2015
A+
A-

“Ahde Vefa Onur Ödül Gecesi”  İçin Bayburt Anadolu İmam Hatip Lisesi idare ekibi H. Asaf Durulmuş’u evinde ziyaret etti.

Bayburt’ta İmam Hatip Lisesi, birçok camii, Kuran Kursu, Çeşme vs. gibi hayırlı işlere ömrünü vermiş, kurdukları İmam Hatip Okullarını ve Camilerini Yaptırma ve Yaşatma Derneği   ile Bayburt’ta birçok hayırlı işe imza atan,  hayrın yaşlı çınarı H.Asaf Durulmuş’a anlamlı ziyaret.

 

Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdürü Murat ÖKSÜZER, müdür yardımcıları M.Öcal VARINCA, Ömer ÇAKIR, Ömer KILIÇASLAN, Adem DURULMUŞ, İmam Hatip Okullarını ve Camilerini Yaptırma ve Yaşatma Derneği  Başkanı H.Asaf DURULMUŞ’u  evinde ziyaret ettiler.

 

Hayra adanmış Hayır Çınarına anlamlı ziyaretBabasının yakın kadim dostu ve okulda velisi olan Hacı Amcayı evinde ziyaret etmekten büyük mutluluk duyduğunu belirten Okul müdürü ÖKSÜZER, duygularını şu şekilde ifade etti: ” Geçirdiği rahatsızlık sonucu bitkin düşen, evden çıkması bile doktorlar tarafından yasaklanmış olan 6 ay önceki Hacı amcamız yerine,   sağlıklı  ve dinç olarak sizleri aramızda   görmek bizleri çok  memnun etti. Bizler, okulumuzu yaptıran ve şuana kadar okulun  tüm hizmetlerinde yanımızda hissettiğimiz, Dernek Başkanı amcamıza ahde vefanın bir örneği olarak hem ziyaret etmek, hem de İmam Hatip Lisesine gönül veren, emek veren siz dernek çalışanlarına, okulumuz ve kurduğumuz dernek  BİMDER( Bayburt İmam Hatipler Mezunları Derneği) olarak yapacağımız Ahde  vefa Ödül Gecesi için amcamızın duygu ve düşüncelerini almak için buradayız” dedi.

Yıllar önce velisi olduğu ÖKSÜZER’in  İmam  Hatip Lisesi’ne Müdür olarak görmekten onur duyduğunu belirten Durulmuş,  yapılması düşünülen Ahde Vefa Onur Gecesi’ne  Allah nasip eder ve ömrüm yeterse, katılacağını belirtti.   Buraya kadar zahmet edip gelen ve ölmeden önce bu duyguları bana yaşatacak  olan siz değerli okul yöneticilerine teşekkür eden Durulmuş, Esas ödülü Sadaka-i Cariye misali Allah(cc)’tan beklediklerini ifade ederek,  nezaketen  geceye iştirak edeceğini belirtti.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.