Kocaman yüreklerden lidere destek

Kocaman yüreklerden lidere destek
Yayınlama: 16.02.2019
A+
A-

TFF Spor Toto 3. Lig 3. Grupta lider 21. hafta itibariyle lider olarak şampiyonluğa oynayan Bayburt İl Özel İdare Sporlu futbolcu, teknik ekip ve yöneticiler öğrencilerle bir araya geldiler.

Bayburt Merkeze bağlı (18 Km) Adabaşı Köyü (İşponnos Köyü) İlkokulu /İmam Hatip Ortaokulu öğrencilerin kendi harçlıklarını “ O sene Bu Sene “ diye adlandırdıkları kumbarada biriktirip daha sonra Bayburt İl Özel İdare Spor banka hesabına aktarmışlardı.

Bayburt Merkeze bağlı Adabaşı Köyü İlkokulu /İmam Hatip Ortaokulu Okul Müdürü Ramazan Bozdemir tarafından karşılanan Bayburt İl Özel İdare Spor  Kulüp Başkanı İsmail Özbek ve Yönetim Kurulu üyeleri ile Teknik Ekip ve Futbolcular “ LİDER..LİDER..LİDER   ..  ŞAMPİYON BAYBURT “ sesleri ile alkışlanarak karşılandılar.

Kulüp Başkanı İsmail Özbek ; “  tüm katılımcılarımıza teşekkür ediyorum. Bu bizim için sembolik bir kampanyadır. Futbolcularımız ve teknik ekibimiz için bir değişiklik ve farkındalık oldu. İnşallah bu herkese de örnek olur. Şu an duygulandım çok farklı bir duygu.”

Bayburt Merkeze bağlı Adabaşı Köyü İlkokulu /İmam Hatip Ortaokulu Okul Müdürü Ramazan Bozdemir bu gibi sosyal sorumluluk projelerinde okul olarak hep var olduklarını belirterek; “ bizim için bu buluşma çok özel ve farkındalık olmuştur. Merezden uzakta var olan öğrencilerimiz Bayburt’u en iyi temsil eden Futbol takımız ile birlikte olmuş ve onların sevdalarına, özlemlerine bir nebze olsun cevap vermişlerdir.

İnşallah önümüzdeki haftalarda öğrencilerimizi Bayburt’taki bir maça da götürerek o ortamı ve havayı yaşatmış olacağız. Herkese bu duyarlılıklarından dolayı teşekkür ediyorum”

Takım Kaptanı Ali Kemal Yükseker ise “ Okul Müdürümüz ve öğretmenlerimiz bizleri öğrencilerimizle buluşturdular çok özel bir duygu bu. Bizler de Bayburt’u temsilen başarı hedefliyoruz, burada olmak çok büyük bir farkındalık çok mutlu olduk öğrenci kardeşlerimizle birlikte olmaktan.

Şu an bir hedef tutturduk o hedefe doğru ilerliyoruz, bizlere maddiyattan daha çok manevi destek lazım bu manevi desteğinden buralardan geçtiğini düşünüyorum.

Daha önce bir huzurevi ziyaretimiz olmuştu, daha sonra da okulumuza geldik bizler için çok farklı bir ortamdı kendi çocukluğumuza gittik. Bizler bu mesleği seçtik siz öğrencilerimiz daha önünüzde imkânlar var daha farklı meslekler seçeceksiniz, ama her şeyin başında buradaki öğretmenlerinizi dinlemek ve çalışmaktan geçiyor. Ben sporcular adına herkese teşekkür ediyorum.”

Okula geldikleri için çok mutlu olduklarını belirten futbolcu Selçuk Kaban ; “ yaklaşık 10 sene oldu okula girmemiştim,  gençlere söylüyorum futbolu çok sevdiklerini gözlemledik maçlarımıza gelin ama derslerinize çok iyi çalışın.

Aranızda yaramaz arkadaşlar var belli ediyorlar kendilerini, kendimi gördüm onları izlerken herkese teşekkür ediyorum.”

Öğrenciler aralarında toplayıp biriktirdikleri kumbara ile futbolcularla fotoğraf çektirirken, Bayburt İl Özel İdare Spor Futbolcuları da kendi imzaladıkları forma, top ve çeşitli hediyeler öğrencilere verdiler.

Okul bahçesinde futbolcular ile futbol oynayan ve topluca fotoğraf çektiren öğrencilerin mutlulukları gözlerinden okunuyordu.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.