KUDAKA Teknik Yardım Masaları Randevu Kaydı Başladı

KUDAKA Teknik Yardım Masaları Randevu Kaydı Başladı
Yayınlama: 29.01.2015
A+
A-

Ajansımız mali destek programından yararlanması hedeflenen kesimlerden yüksek sayıda, nitelikli ve kaliteli başvuru olmasını amaçlamaktadır. Bu amaç doğrultusunda teknik anlamda uygun, ilgili ve idari açıdan eksiksiz biçimde proje hazırlanmasına katkıda bulunmaya ve bu konuda bölgedeki kapasiteyi arttırmaya yönelik olarak, 02 Şubat – 13 Şubat toplam 12 gün boyunca (Hafta sonu dahil) Erzurum, Erzincan ve Bayburt Yatırım Destek Ofisi’nde potansiyel başvuru sahiplerine yönelik Teknik Yardım Hizmeti sunulması planlanmaktadır.

 

Ücretsiz sunulacak Teknik Yardım, 45 dakikalık görüşmeler şeklinde ve randevu usulüyle hizmet verecektir. Ayrılan süre içerisinde potansiyel başvuru sahiplerine, teknik yardım hizmeti sunan, konusunda uzman görevli tarafından Başvuru Formu ve diğer belgelerin hazırlanmasında yardımcı olunacak, iyileştirme önerileri getirilecektir. Bu nedenle proje başvurusunun taslak olarak tamamlanmış ya da belirli bir aşamaya getirilmiş olması gerekmektedir.

 

Erzurum, Erzincan ve Bayburt Yatırım Destek Ofislerinde verilecek Teknik Yardım Hizmetinden yararlanmak isteyen potansiyel başvuru sahiplerinin http://www.kudaka.org.tr/randevu/form.phpadresinde bulunan başvuru formunu doldurup kendilerine uygun tarih ve saati seçerek randevu alması gerekmektedir. Teknik yardım masasından hizmet almak istiyorsanız aşağıdaki telefonlardan uzmanın müsaitlik durumunu öğrenebilir ve ilgili Yatırım Destek Ofisinden hizmet alabilirsiniz.

 

Erzurum:

Kuzeydoğu Anadolu Kalkınma Ajansı (KUDAKA)

Cumhuriyet Caddesi No:3 Yakutiye – ERZURUM

İrtibat: Cihat ÇİFTÇİ

Telefon: 0442 235 61 11 e-posta: [email protected]

 

Erzincan:

KUDAKA Erzincan Yatırım Destek Ofisi

Fevzi Paşa Caddesi ETSO Binası No:19 ERZİNCAN

İrtibat: Fatih AYDIN

Telefon: 0446 223 50 05 e-posta: [email protected]

 

Bayburt:

KUDAKA Bayburt Yatırım Destek Ofisi

Şeyhhayran Mahallesi Osman Okutmuş Cad. Valilik Ek Hizmet Binası No:7 BAYBURT

İrtibat: Lokman ALTUNBİLEK

Telefon: 0458 210 10 00  e-posta: [email protected]

 

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.