KUDAKA’dan Bayburt-Erzurum-Erzincan’da Covid-19 etki anketi

KUDAKA’dan Bayburt-Erzurum-Erzincan’da Covid-19 etki anketi
Yayınlama: 09.06.2020
A+
A-

Sanayi ve Teknoloji Bakanlığının koordinasyonu ile Kuzeydoğu Anadolu Kalkınma Ajansı (KUDAKA) tarafından Covid 19 sürecinin sosyo-ekonomik etkilerinin tespitine yönelik bir çalışma yürütülüyor. Sürecin etkilerinin ve alınması gereken tedbirlerin ortaya konabilmesi açısından hem bölge aktörleriyle telekonferans yöntemi ile görüşmeler yapılacak hem de işletmelere yönelik bir anket çalışması gerçekleştirilecek.

 

Çalışma kapsamında elde edilen veriler, hem ajansın hem de Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı’nın sürecin olumsuz etkilerinin en aza indirilmesi amacıyla yürüteceği faaliyetlere dayanak teşkil edecek. Sürecin etkilerinin en doğru şekilde tespit edilmesi ve bu doğrultuda hem devletimizin diğer kademeleri hem de ajans tarafından gerekli çözümlerin isabetli bir şekilde ortaya konabilmesi açısından Erzurum, Erzincan ve Bayburt illerinde faaliyet gösteren işletmelerin ankete katılımı önem arz ediyor.

 

Ajans, önümüzdeki süreçte işletmelere yalnızca mali destek programları ile değil, aynı zamanda teknik destek, finansman desteği, faizsiz kredi desteği, yönetim danışmanlığı desteği gibi farklı mekanizmalarla da destek sağlayacak. Bu doğrultuda sektörde faaliyet gösteren tüm işletmelerin ankete katılımı bekleniyor.

 

18 Haziran 2020 tarihine kadar erişime açık tutulacak olan ankete https://forms.gle/FhWR43e8PNHPwnxi6 linkini kullanarak katılabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.