Malatya, Binlerce Bayburtlu Taraftarı Bekliyor

Malatya, Binlerce Bayburtlu Taraftarı Bekliyor
Yayınlama: 09.05.2014
A+
A-

Play-Off final maçı hazırlıklarını Malatya’da sürdüren Bayburt Gurup Özel İdare Spor Cumartesi günün oynanacak olan maça motive olmaya çalışıyor.

Malatya’ya gelen Bayburt Gurup Özel İdare Spor Başkanı Hikmet Şentürk, Ak Parti il başkanı Hakan Kobal teknik heyetin ve futbolcuları kaldığı Grand Aksaç otelde ziyaret ettikten sonra  Malatya Valisi ve aynı zamanda Bayburtlu olan Vasip Şahin’i makamında ziyaret ettiler.

“Gönlümüz Bayburt’un umduğundan nail olmasından yanadır”

Bayburt Gurup Özel İdare Spor takımının Malatya’ya geldiğinden beri kendileriyle yakından ilgilenen Vali Vasip Şahin yaptığı açıklamada şunları söyledi, ” Bayburtluları Malatya’da görmekten dolayı özel bir mutluluk duydum.  İnşallah cumartesi günü umduğunuza nail olarak dönersiniz. Öncelikle centilmence bir maç olmasını diliyorum. İyi oynayanın kazanacağı bir maç olmasını temenni ediyorum. Ama gönlümüz Bayburt’un umduğundan nail olmasından yanadır. Ülkemizin bir cennet köşesi olan Mardin Sporlu futbolcularımıza da başarılar diliyorum.

Cumartesi günü oynanacak olan final maçı öncesi başarılar dileyen Malatya Valisi Vasip Şahin, Türkiye’de görev yaptığı yerlerde Bayburtluların kendilerinin yüzünü her zaman ağarttıklarını ve yere baktıracak davranışlarda bulunmadıklarını vurguladı.

Bayburt Gurup Özel İdare Spor başkanı Hikmet Şentürk ve Bayburt Ak Parti il başkanı Hakan Kobal, Malatya’da Vali Şahin’in kendilerine gösterdiği yakın ilgiden memnun olduklarını dile getirdiler.

Bayburt’tan ve ülke genelinden alınan bilgilere göre binlerce taraftar final Maçı için Malatya’ya gelecek.

Bayburt Gurup Özel İdare Spor’un antrenmanları her gün 15.30 da gerçekleştiriliyor. Bayburt Medya olarak geldiğimiz Malatya’dan maç gününe kadar ve maç günü yapılacak maçın görüntüleri dahil olamak üzere sizleri haberdar etmeye devam edeceğiz.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.