Mehmet Şerif Topçu, ebediyete uğurlandı

Mehmet Şerif Topçu, ebediyete uğurlandı
Yayınlama: 12.07.2021
A+
A-

Bayburt Üniversitesi Personel Daire Başkanı Mehmet Şerif Topçu, Bayburt Şehit Osman mezarlığında kılınan cenaze namazıyla son yolculuğuna uğurlandı.

Topçu’nun vefatından duyduğu üzüntüsünü dile getiren Rektör Türkmen; “Görevi başında hayatını kaybeden, çok kıymetli mesai arkadaşımız, personel daire başkanımız Mehmet Şerif Topçu’nun aramızdan ayrılışının kederi içerisindeyiz. Rabbim mekânını cennet eylesin. Ailesinin, sevenlerinin ve tüm mesai arkadaşlarımızın başı sağ olsun. Değerli bir mesai arkadaşı, mümin bir kul, hayırlı bir komşu olarak anılmak herkese nasip olmaz. Herkes tarafından hayırla yâd edilen başkanımızın; adaletli duruşuna, vazifesini bihakkın yerine getirişine, dostluğuna, komşuluğuna bizler de yakinen şahidiz. Kıymetli dostumuza Rabbim merhameti ile muamele eylesin, aile efradına ve sevenlerine sabr-ı cemil ihsan eylesin.” dedi.

Bayburt Üniversitesi aile olarak bizler de vefatından büyük teessür duyduğumuz mesai arkadaşımıza Yüce Allah’tan rahmet; Topçu ailesine ve camiamıza sabır, metanet ve başsağlığı diliyoruz. Mekânı cennet, makamı ali olsun.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.