Milletvekili Özbek, Arpalı ve Aydıntepe’de

Milletvekili Özbek, Arpalı ve Aydıntepe’de
Yayınlama: 02.01.2015
A+
A-

Bayburt Milletvekili Bünyamin Özbek, Aydıntepe ilçesi ve Arpalı’yı ziyaret etti.

Milletvekili Özbek’e ziyaretleri sırasında Bayburt Belediye Başkanı Mete Memiş, Ak Parti İl Başkanı Hakan Kobal, İl Genel Meclisi Başkanı Yusuf Elçi, Ak Parti Merkez İlçe Başkanı Mustafa Daştan, belediye encümen üyeleri, il genel meclisi üyeleri ve Ak Parti Bayburt il teşkilatı üyeleri eşlik etti.

Arpalı ve Aydıntepe teşkilatlarında açıklamalarda bulunan Milletvekili Özbek, öncelikle tarihin seyri içerisinde önemli bir yeri olan Mekke’nin Fethi’nin 1384. Yıldönümü kutlayarak İslam âleminin daha güzel günler yaşamasını arzu ettiğini söyledi.

Yeni yılın ilk ziyaretini Arpalı beldesi ve Aydıntepe ilçesine yapmaktan dolayı mutluluk duyduğunu belirten Milletvekili Özbek, ” Dün Demirözü ve Gökçedere’de idik. Bugün Arpalı beldemizi ve Aydıntepe ilçemizi ziyaret ederek vatandaşlarımızla görüşüyoruz. Gittiğimiz her köyümüze, her beldemize, her ilçemize büyük bir mutlulukla ve sevinçle gidiyoruz. Çünkü gittiğimiz yerlerde milli iradenin hâkim olduğu inancını taşıyoruz. Yaptığımız tüm hizmetleri milletimize anlatmaktan onur ve gurur duyuyoruz. Biz her zaman milletimizin yanında olmaya devam edeceğiz “dedi.

Gücünü milletten alan Ak Parti iktidarının artık gücü tükenen paralel operasyonlardan etkilenmeyeceğini kaydeden Milletvekili Özbek, ” Projelerimizi milletimizin hizmetine sunarken ‘ Siz hizmet yapamazsınız, siz millete projeler üretemezsiniz, biz 2012 öncesi istediğimiz hükümetlere darbeler yaptık. İstediğimiz hükümetleri başta tuttuk. Sizi de darbe ile aşağı alacağız’ gibi söylemleri bulunan paralel yapı artık Yeni Türkiye’nin geleceğinde ayak bağı olamayacak. Bu ülke çok badireler atlattı. Artık paralel badirelerin de miadı doldu. Biz ‘ Milli İrade Milli Güç, Hedef 2023’ diyoruz. Bu millet 13 yıldır hükümetlerimize, iktidarımıza yapılan baskılara her zaman ‘ dur’ demiştir. Kendi sesi ve soluğu olan iktidarlara her zaman ‘destek’ olmayı sürdürecektir “diye konuştu.

Özbek, açıklamasını “2015 yılının Arpalı beldemiz ve Aydıntepe ilçemiz için hayırlı olmasını diliyorum. Milli iradenin temsilcisi halkımızın dualarıyla projelerimize ve hizmetlerimize durmaksızın devam edeceğiz ” ifadeleriyle tamamladı.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.